PL / EN
SCARLETT JOHANSSON I MATTHEW MCCONAUGHEY DLA DOLCE&GABBANA

SCARLETT JOHANSSON I MATTHEW MCCONAUGHEY DLA DOLCE&GABBANA

Zobaczcie zdjęcia z planu filmu reklamowego nowego zapachu Dolce&Gabbana, nad którym pracuje Martin Scorsese, a gwiazdami kampanii zostali Scarlett Johansson i Matthew McConaughey!

On jest jednym z najprzystojniejszych hollywoodzkich aktorów. Ona uznawana jest za najseksowniejszą kobietę świata. Para idealna? Owszem, ale tylko na planie najnowszego filmu reklamowego Dolce&Gabbana. Matthew McConaughey i Scarlett Johansson od lat związani są z marką. Wielokrotnie byli twarzami kampanii kosmetycznych włoskiego duetu oraz zapachów z linii The One, jednak dopiero teraz mieli okazję spotkać się na planie i pracować przy jednym projekcie.

 

Oboje zostali gwiazdami najnowszej kampanii promującej kolejny zapach Dolce&Gabbana będący kontynuacją tych, które aktorzy promowali już wcześniej. Za sobą mają już sesję zdjęciową, a ostatni weekend spędzili w Nowym Jorku kręcąc materiał wideo. Za film reklamowy odpowiedzialny jest sam Martin Scorsese, który w modzie zadebiutował współpracą z Chanel.

 

My nie możemy doczekać się efektu końcowego! Póki co zajrzyjcie do galerii gdzie znajdziecie zdjęcia z planu kampanii zapachu The One Dolce&Gabbana.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Dolce&Gabbana | Scarlett Johansson | Matthew McConaughey | Martin Scorsese | The One |

podobne artykuły