PL / EN
SASHA PIVOVAROVA W KAMPANII ZADIG&VOLTAIRE WIOSNA LATO 2015

SASHA PIVOVAROVA W KAMPANII ZADIG&VOLTAIRE WIOSNA LATO 2015

Kolejna w tym sezonie kampania z udziałem rosyjskiej piękności! Zobaczcie zdjęcia Sashy Pivovarovej dla Zadig&Voltaire.

Skórzane, ciężkie botki za kostkę, małe torebki na pasku, ramoneski czy błyszczące oversize’owe marynarki – Zadig&Voltaire na swoim koncie ma już wiele bestseller’ów, które upodobały sobie nie tylko znane modelki, ale także główne bohaterki mody ulicznej, które co sezon fotografowane są w czasie tygodni mody. I nic w tym dziwnego, bo to marka stawiająca przede wszystkim na wygodę połączoną z rockową estetyką i najgorętszymi trendami, która ma spełniać potrzeby aktywnej na co dzień, nieco niepokornej dziewczyny. A to, że Zadig&Voltaire jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i króluje na ulicach wielu miast, zawdzięcza m.in. Cecilii Bonstrom, która od pięciu lat jest jej Dyrektorem Kreatywnym.

 

Na sezon wiosna lato 2015 projektantka przygotowała kolekcję opartą tradycyjnie na czerni i bieli, jednak dopełnioną m.in. intensywnym żółtym czy niebieskim, które są także efektem współpracy z Tsukasa Ohtake – artystą, który dla Zadig&Voltaire stworzył kolorowe torebki pokryte abstrakcyjnym  wzorem nawiązującym do twórczości Jacksona Pollock’a.

 

Twarzą tej kolekcji została rosyjska piękność Sasha Pivovarova, którą w tym sezonie możemy podziwiać m.in. na zdjęciach wizerunkowych Balenciagi. Top modelka zapozowała przed obiektywem Frédérica Meylan’a w apartamencie założyciela marki Zadig&VoltaireThierry’ego Gilliera. Efekt? Możecie zobaczyć go w naszej galerii!

 

źródło: youtube.com

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Sasha Pivovarova | Zadig&Voltaire | kampania wiosna lato 2015 | Frédéric Meylan | Cecilia Bonstrom |

podobne artykuły