PL / EN
NIEBIESKA SIŁA RAŻENIA – NOWA KOLEKCJA ZEGARKÓW GUESS

NIEBIESKA SIŁA RAŻENIA – NOWA KOLEKCJA ZEGARKÓW GUESS

W roli głównej kolor niebieski i podkreślający korzenie marki denim - zobaczcie najnowszą kolekcję zegarków GUESS!

Niebieski „zalewa” świat mody i designu. Ten ponadczasowy kolor na dobre zakorzenił się w palecie zegarków GUESS, sukcesywnie wypierając czerń. Nowa kolekcja czasomierzy to przypieczętowanie fascynacji kolorem oraz podkreślenie korzeni marki - niebieskiego dżinsu.

 

Nuta elegancji i szczypta sportowego „looku”. Kolor niebieski w towarzystwie bieli i różowego złota. Z jednej strony błyszcząca stal, z drugiej matowe, silikonowe paski. Nowa kolekcja zegarków GUESS odzwierciedla to co określa się mianem sportowej elegancji. Nieskazitelnie wykończone zegarki z przywiązaniem wagi do najmniejszych detali w dwóch podobnych, ale jakże odmiennych wersjach.

 

Model W0564L1 to wyrafinowana kombinacja trzech kolorów. Stalową kopertę w różowym odcieniu złota „przypieczętowuje” niebieski pierścień, subtelnie zdobiony sześcioma prostokątnymi kryształami. Przejrzysta biała tarcza z multidatą współgra z białym silikonowym paskiem.

 

Drugi w kolekcji, bliźniaczy zegarek W0571L1 został zaprojektowany w nieco bardziej sportowej wersji. Biel na pasku i tarczy z multidatą zastąpiono kolorem niebieskim, a kryształy pozostawiły po sobie wyłącznie puste miejsca. Sportowego ducha „podkręca” również wodoszczelność zegarka , która wynosi 100m, co pozwala na swobodne zanurzanie go w wodzie, a tym samym pływanie w zegarku.  

 

NIEBIESKA SIŁA RAŻENIA – NOWA KOLEKCJA ZEGARKÓW GUESS

fot. materiały prasowe

 

Nowa kolekcja przypieczętowuje pozycję domu mody GUESS w świecie zegarków „fashion”. Od 1982 roku marka kreuje trendy akcesoriów tworząc niespotykane dotąd kombinacje wzorów i kolorów.

 

Zegarki dostępne są w sieci salonów Time Trend , butikach GUESS oraz u partnerów handlowych firmy ZIBI.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: zegarki | kolekcja zegarków | damskie zegarki | Zibi | Time Trend | GUESS |

podobne artykuły