PL / EN
SAINT LAURENT – POKAZ WIOSNA LATO 2017

SAINT LAURENT – POKAZ WIOSNA LATO 2017

Debiut Anthony`ego Vaccarello, a na wybiegu dwie Polki: muza projektanta i totalna nowicjuszka!

Skoro Anthony Vaccarello tworzy teraz dla Saint Laurent, to nie może zabraknąć w tej twórczości również muzy projektanta – Anji Rubik. Ale to nie wszystkie polskie akcenty z pokazu YSL na wiosnę i lato 2017… Poznajcie szczegóły!

 

Kampania YSL SS17

 

W połowie września, jeszcze przed debiutem Vaccarello pod szyldem Saint Laurent Paris, mogliśmy zobaczyć zapowiedź kampanii tej marki na sezon wiosna lato 2017, w której główną bohaterką została, bez zaskoczenia, Anja Rubik. Oczywistym było również, że podczas pierwszego pokazu nowego dyrektora kreatywnego, polska topmodelka odegra znaczącą rolę.

 

 

Saint Laurent wiosna lato 2017

 

To było otwarcie Paryskiego Tygodnia Mody z przytupem. Pierwszy dzień pokazów i od razu TAKI debiut. Cała branża wyczekiwała z niecierpliwością pokazu Saint Laurent i czego się doczekała? Krytycy mody piszą o powrocie Y w Saint Laurent (patrzcie: obcasy, kolczyki czy tatuaże, ale też scenografia), pochwale czerni, inspiracjach latami 80. czy lawirowaniu między nową wizją a spuścizną marki. Sama marka w informacji prasowej mówi natomiast o odniesieniu do postaci Palomy Picasso, nowej kobiecie YSL, która jest indywidualistką z wyczuciem smaku i zamiłowaniem do klasyki, a kultura mody zajmuje w jej życiu relewantne miejsce.

 

Paryski dom mody zaznaczył, że statement piece kolekcji została skórzana sukienka mini z przeskalowanymi ramionami i paskiem w talii. Mogliśmy ją zobaczyć na starcie pokazu, a zaprezentowała ją totalna debiutantka z Polski – Mag Cysewska, podopieczna Mango Models. Anja Rubik, która co prawda oficjalnie zakończyła swoją przygodę z wybiegami, również wzięła udział w prezentacji swojego przyjaciela, oczywiście na exclusive. Rodzima ikona modelingu z D`VISION pokazała z kolei bardzo odważną sukienkę z transparentną górą.

 

Oceniamy pierwsze korki Vaccarello w YSL za bardzo udane i życzymy powodzenia! Na koniec ważne pytanie, które nurtuje całą branżę i fanki marki: czy Y powróci do francuskiego domu mody oficjalnie i już na stałe?

 

 

Zdjęcie główne: materiały prasowe 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Saint Laurent Paris | pokaz mody | wiosna lato 2017 | ANTHONY VACCARELLO | Anja Rubik |

podobne artykuły