PL / EN
RZECZY Z MĘSKICH KOLEKCJI, KTÓRE SAME CHCEMY MIEĆ!

RZECZY Z MĘSKICH KOLEKCJI, KTÓRE SAME CHCEMY MIEĆ!

Kobiety coraz częściej zaglądają do męskich szaf!

INSPIRACJE MĘSKĄ GARDEROBĄ – TRENDY 2017

Moda damska coraz częściej i śmielej czerpie inspiracje z męskich szaf. To nie wszystko: kobiety nie tylko noszą rzeczy zaprojektowane dla nich na wzór tych dla mężczyzn, ale również podbierają ubrania i dodatki swoim partnerom oraz chętniej zaglądają na działy męskie marek odzieżowych.

Nawiązania do power dressing, garnitury, oversizowe płaszcze, marynarki i bluzy z kapturem, styl militarny i sportowy, skórzane ramoneski, plecaki, sneakersy oraz ciężkie motocyklowe botki – przecież to klasyki męskiej garderoby, które obecnie należą również do kanonu mody damskiej.

ZOBACZ TEŻ: TRENDY JESIEŃ ZIMA 2017/18 - MODA DAMSKA

MĘSKIE KOLEKCJE SIECIÓWEK JESIEŃ ZIMA 2017

Czasami jak przeglądamy męskie kolekcje, mamy wrażenie, że to wszystko z powodzeniem mogłoby znaleźć się i w naszej szafie. Pastelowe odcienie niebieskiego i różowego, jesienne oberżyny lub szmaragdy. We wzorach grochy, kwiaty lub krata. Klasyki, jak ponadczasowe płaszcze, proste swetry, kurtki z kożuchem, a w dodatkach sportowe buty czy nakrycia głowy, z powodzeniem funkcjonują już w obu działach. Podział ze względu na płeć w modzie zostaje zacierany i coraz więcej pojawia się elementów uniseksowych.

Idąc tym tropem, przeglądamy więc męskie kolekcje i szukamy inspiracji dla samych siebie!

video

GIVENCHY JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: moda męska | shopping | jesień zima 2017 |

podobne artykuły