Logotyp serwisu lamode.info
RUSZYŁ POLSKI SKLEP INTERNETOWY H&M!

RUSZYŁ POLSKI SKLEP INTERNETOWY H&M!

Planowaliście w tym miesiącu oszczędzać? Nic z tego! H&M rusza z polską wersją sklepu online, a jak wiadomo – zakupy w internecie potrafią wciągnąć!

Żadnych kolejek przy kasach, brak tłoku, towar przedstawiony w przejrzysty sposób, a do tego możliwość spokojnego przymierzenia go w zaciszu własnego domu. Coraz więcej z nas dostrzega zalety internetowych zakupów, a co za tym idzie - coraz więcej marek tworzy wirtualne wersje swoich sklepów. Kupowanie z kubkiem herbaty w ręku i kapciach na nogach to nie tylko wygoda, ale także często oszczędność czasu – przeglądamy konkretne rzeczy, od razu widzimy czy jest rozmiar, a pokusa wejścia do innych sklepów lub spędzenia w centrum handlowym większej ilości czasu nam nie grozi (poza spędzeniem kilku godzin przy komputerze. To potrafi wciągnąć!).

 

Teraz pojawił się kolejny argument przemawiający za tym, by zakupów dokonywać w sieci - polska wersja sklepu online marki H&M! Tym samym, obok Zary czy Mango, od dziś możemy swobodnie przeglądać ofertę tej popularnej, szwedzkiej sieciówki i do 19 kwietnia korzystać z darmowej wysyłki. To z pewnością dobra wiadomość dla wszystkich fanów marki, którzy nie przepadają za tradycyjnymi zakupami. Zła dla tych, którzy w tym miesiącu planowali oszczędzać, bo H&M obfituje w świetne projekty zgodne z najnowszymi trendami, którym ciężko się oprzeć!

tagi: hm.com | H&M online | sklep internetowy | zakupy | zakupy w internecie | H&M |

podobne artykuły