PL / EN
KENDALL JENNER NOWĄ TWARZĄ CALVIN KLEIN JEANS

KENDALL JENNER NOWĄ TWARZĄ CALVIN KLEIN JEANS

Kendall Jenner została nową twarzą marki Calvin Klein. Poznajcie szczegóły!

Linię Calvin Klein Jeans reklamowały już takie gwiazdy światowego modelingu jak Kate Moss, Christy Turlington czy Lara Stone. Do tego grona dołączyła właśnie 19- letnia Kendall Jenner, a w sieci pojawiły się właśnie zdjęcia najnowszej kampanii z jej udziałem.

 

Początkowo znana przede wszystkim z programu „Keeping Up With the Kardashians” jako przyrodnia siostra Kim, do świata mody weszła z impetem, debiutując na wybiegu u Marca Jacobsa. Dzisiaj na swoim koncie ma już występy na pokazach najlepszych domów mody na świecie (m.in. Dolce&Gabbana, Chanel, Balmain, Givenchy), sesje zdjęciowe dla najważniejszych magazynów w branży, w tym okładkę Teen Vogue (wrzesień 2014) oraz pierwszy kontrakt kosmetyczny z firmą Estée Lauder. Współpraca z marką Calvin Klein to bez wątpienia kolejny ważny krok w jej karierze w modelingu, co potwierdza coraz mocniejszą pozycję Kendall w tej branży.


„Wychowywałam się ze świadomością istnienia marki Calvin Klein. Od kiedy pamiętam, jej kampanie widoczne na billboardach czy w magazynach robiły na mnie ogromne wrażenie. To naprawdę niesamowite uczucie, że teraz ja również stanę się częścią jej historii.” – mówi Kendall.


Oprócz Jenner w najnowszej odsłonie kampanii Calvin Klein Jeans #my calvins Denim Series pojawił się również Simon Nessman, a za obiektywem stanął Alasdair McLellan. 

 

video

VERSACE JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Calvin Klein Jeans | kampania | Alasdair McLellan | CALVIN KLEIN | Kendall Jenner |

podobne artykuły