PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
LE PETIT TROU - KAMPANIA WIOSNA LATO 2015

LE PETIT TROU - KAMPANIA WIOSNA LATO 2015

Bielizna od Le Petit Trou nigdy nie zawodzi i zawsze przyciąga uwagę zarówno kobiecych, jak i męskich spojrzeń. Sprawdźcie, jakie nowości przygotowała marka na wiosnę lato 2015!

Le Petit Trou to z pewnością najbardziej zmysłowa i kobieca bielizna dla kobiet jaką można sobie wyobrazić. Koronki, falbanki, tiule, siateczki i urocze, kultowe już tytułowe dziurki. Zuzanna Kuczyńska, projektantka i założycielka marki, stworzyła ją z chęci posiadania pięknej, subtelnej i wygodnej bielizny, której wówczas brakowało na polskim rynku.

 

To, co jeszcze wyróżnia markę, to piękne i szalenie przemyślane zdjęcia wizerunkowe. Trudo więc nie zauroczyć się historią płynącą z najnowszej kampanii, wykonanej w bardzo klimatycznym mieszkaniu przy naturalnych promieniach słonecznych. Uchwycono w niej kolekcję na wiosnę lato 2015, w której znajdziemy nową odsłonę biustonoszy, majtek oraz body w odcieniach beży oraz klasycznej czerni.

 

W naszej galerii znajdziecie wszystkie zdjęcia, które wykonał fotograf Bartek Wieczorek, z udziałem nieziemsko hipnotyzującej i pięknej Cleo z agencji Model Plus. Koniecznie zajrzyjcie!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Le Petit Trou | kampania wiosna lato 2015 | Model Plus | polska marka | bielizna |

podobne artykuły