PL / EN
DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG - SINCERELY JULES

DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG - SINCERELY JULES

Dziś zainspirował nas total look w czerni Julie Sarinan, autorki popularnego bloga Sincerely Jules. Poznajcie szczegóły! 

Stylizacje Julie Sarinan założycielki i autorki bloga Sincerelyjules.com nie tylko przykuły naszą uwagę, ale zostały również docenione przez takie czołowe magazyny oraz portale, jak Glamour.com, Elle.com, E! News, Lucky Magazine, Teen Vogue czy Cosmopolitan Latina. Trudno się więc dziwić, że jej blog jest jednym z najczęściej odwiedzanych na świecie.

 

Julie słynie z minimalizmu i ponadczasowych klasyków. Jak sama podkreśla, jej garderobę budują proste t-shirty, zwiewne koszule, szpilki oraz torebki, których ma niezliczoną ilość. Swoje zestawy lubi miksować rzeczami z sieciówek i brandami z najwyższej półki. 

 

Nas zainspirował jej total look w czerni, który zachwyca w swej prostocie. Sarinan zdecydowała się na sweter z angory marki MAJE, do którego dobrała lekko sprane spodnie typu boyfriend z Zary. Całą stylizację dopełniły skórzane baleriny AQUAZURRA oraz klasyczny model okularów Saint Laurent.

 

W naszej galerii oraz na blogu Sincerelyjules.com znajdziecie więcej zdjęć inspirujacej Julie!

video

TOP 10 FILMÓW MODOWYCH

tagi: Sincerely Jules | Sincerelyjules.com | blog | dziś inspiruje nas blog |

podobne artykuły