PL / EN
BEST LOOK - JENNIFER CONNELLY

BEST LOOK - JENNIFER CONNELLY

Aktorka Jennifer Connelly była jedną z gwiazd niedawno zakończonego, tegorocznego Tribeca Film Festival. Zobaczcie, jaką stylizację przygotowała na premierę filmu z jej udziałem. 

Nicolas Ghesquière zawsze może liczyć na swoje muzy. Jennifer Connelly, która zdecydowanie należy do tego grona, przy każdej możliwej okazji, a szczególnie kiedy jest to czerwony dywan, wybiera właśnie projekty swojego przyjaciela projektanta.

 

Podczas tegorocznego Tribeca Film Festival, na którym amerykańska aktorka promowała najnowszą produkcję ze swoim udziałem - film „Aloft” w reżyserii Claudii Llosy, Connelly zdecydowała się na sylwetkę prosto z pokazu ostatniej jesienno-zimowej kolekcji Louis Vuitton. Do czarno-białego wzorzystego kompletu 44-letnia Amerykanka założyła klasyczne czarne czółenka, co nieco stonowało intensywną górę.

 

W efekcie, z jednej strony Jennifer wyglądała klasycznie, a z drugiej, zachowała typową dla projektów Ghesquière nowatorską świeżość. Naszym zdaniem, stylizacja idealnie podkreśliła oryginalną urodę aktorki. A Wy co sądzicie? 

video

VERSACE WIOSNA LATO 2019

tagi: Jennifer Connelly | Louis Vuitton | best look | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły