PL / EN
ROZSZERZONE PORY? JEST NA TO SPOSÓB - CLINIQUE PORE REFINING SOLUTIONS INSTANT PERFECTOR

ROZSZERZONE PORY? JEST NA TO SPOSÓB - CLINIQUE PORE REFINING SOLUTIONS INSTANT PERFECTOR

Problem rozszerzonych porów? Sięgnij po nowy, ulepszony preparat Clinique - Pore Refining Solutions Instant Perfector.

 

Czy wiesz, że na twarzy każdego z nas znajduje się 300 tysięcy porów? To właśnie one, te małe otworki wielu z nas spędzają sen z powiek, bo ich ukrywanie często po prostu nie wystarcza.

 

Od 2003 r. Clinique Pore Minimizer Instant Perfector to niezastąpiona pomoc dla wszystkich, którym zależy na natychmiastowym ukryciu dużych porów. Marka prezentuje właśnie jego nową, ulepszoną wersję - Pore Refining Solutions Instant Perfector, który dzięki „inteligentnym” składnikom wyrównującym poziom sebum, natychmiast optycznie redukuje widoczność porów o ponad 50% i hamuje nadmierne wydzielania sebum, co jest ważne dla długotrwałego procesu zmniejszania porów.

 

„Inteligentna” technologia utrzymuje równowagę skóry tak, że pory pozostają niewidoczne w ciągu dnia, a lekka tekstura dawnej formuły pozostawia perfekcyjne, matowe wykończenie na cały dzień. Nadmierne wydzielanie sebum może zatykać pory, a jego niedobór czynić skórę suchą i napiętą, dlatego tak ważna jest równowaga, którą zapewni właśnie Pore Refining Solutions Instant Perfector. Produkt dostępny jest w 3 odcieniach: Invisible Bright, Invisible Light oraz Invisible Deep. Nowoczesna, dająca długotrwały efekt formuła kryje niedoskonałości nie nadając przy tym cerze koloru. Można ją stosować pod lub na podkład, z samym pudrem lub bez niego. Można ją nakładać na całą powierzchnię twarzy lub wyłącznie w strefie „T”, tak często jak potrzeba. 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Clinique | Pore Refining Solutions Instant Perfector | Pore Minimizer Instant Perfector | rozszrzone pory | pielęgnacja twarzy |

podobne artykuły