PL / EN
ANEW CLINICAL Z MOLEKUŁĄ A-F33 – NOWA ERA W WALCE ZE STARZENIEM SIĘ SKÓRY

ANEW CLINICAL Z MOLEKUŁĄ A-F33 – NOWA ERA W WALCE ZE STARZENIEM SIĘ SKÓRY

W poszukiwaniu sposobu na zachowanie młodości marka Avon przedstawia kosmetyki Anew Clinical z molekułą A-F33. Zapewnij skórze młody wygląd!

Produkty z serii Anew Clinical z molekułą A-F33 to początek nowej ery w walce ze starzeniem się skóry. „To zupełnie nowe podejście do walki ze starzeniem i najbardziej spektakularne osiągnięcie od 20 lat. Naukowcy zainspirowani badaniem uhonorowanym Nagrodą Nobla, które wykazało istnienie w ludzkim organizmie mechanizmu blokującego wytwarzanie białek, opracowali unikalną molekułę A-F33, która dezaktywuje jego działanie i stymuluje produkcję nowego kolagenu w skórze już po 72 godzinach. Rezultaty są zaskakujące.” – skomentował Rafał Łukasik, Chemik-Kosmetolog, Starszy Menedżer ds. Badań i Rozwoju Nowego Produktu, Regionalne Laboratoria Avon: Europa/Afryka.

 

Wśród produktów znajdziemy profesjonalny korektor zmarszczek z molekułą A-F33 oraz profesjonalny korektor zmarszczek z molekułą A-F33 na okolice oczu. Oba kosmetyki to skoncentrowane preparaty, które w odpowiedni sposób zadbają o skórę dojrzałą, przywracając jej jednocześnie młody wygląd. Posiadają właściwości zwiększania produkcji kolagenu oraz stymulacji produkcji kolagenu funkcjonalnego, dzięki czemu zmarszczki ulegają widocznemu spłyceniu.

 

Profesjonalny korektor zmarszczek z molekułą A-F33 – cena: 92 PLN/30 ml

Profesjonalny korektor zmarszczek z molekułą A-F33 na okolice oczu – cena: 55PLN/15ml

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Anew Clinical | krem na zmarszczki | pielęgnacja twarzy | AVON |

podobne artykuły