PL / EN
ROBERT KUPISZ JESIEŃ ZIMA 2013/2014 – SESJA WIZERUNKOWA MOSTRAMI.PL

ROBERT KUPISZ JESIEŃ ZIMA 2013/2014 – SESJA WIZERUNKOWA MOSTRAMI.PL

Zobaczcie najnowszą sesję wizerunkową Mostrami.pl oraz jej backstage! Tym razem w roli głównej projekty Roberta Kupisza na jesień zimę 2013/2014!

Klimatyczne mazurskie okolice w połączeniu z mocno osadzoną w miejskiej estetyce modą? Gra kontrastów tym razem wyszła na dobre! Znane wszystkim obszerne kraciaste koszule, sprany jeans, farbowane bluzy czy college’owe swetry, skórzane kurtki, oversize’owe parki i t-shirty w różnej odsłonie z metką Robert Kupisz, tym razem zadomowiły się w Mazurskim Siedlisku Kruklin. Wszystko na potrzeby najnowszej sesji wizerunkowej Mostrami.pl, w której grały rolę główną.

 

Propozycje Roberta Kupisza na jesień zimę 2013/2014 zarówno dla kobiet i mężczyzn na zdjęciach Patryka Bułhaka prezentuje modelka Klaudia Wierzbicka z Mango Models i model Borys Starosz z agencji Rebel Models. Za nietypowe jesienne warstwowe stylizacje odpowiedzialny był sam projektant.

 

Jak wyglądały kulisy pracy Roberta Kupisza czy Mony Kinal dyrektor kreatywnej Mostrami.pl oraz pozostałej ekipy zdjęciowej na łonie natury? Zobaczcie w galerii finalne zdjęcia oraz ujęcia z backstage’u! Wszystkie projekty wraz z cenami, wykorzystane w sesji znajdziecie tutaj.

 

ZDJĘCIA: Patryk Bułhak

STYLIZACJA: Robert Kupisz

MODELKA: Klaudia Wierzbicka

MODEL: Borys Starosz

MAKE-UP I WŁOSY: Sławek Oszajca

POSTPRODUKCJA: Bartek Stępień

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Mostrami.pl | Robert Kupisz | Borys Starosz | Mona Kinal |

podobne artykuły