PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ANJA RUBIK PROWADZĄCĄ PROJECT RUNWAY!

ANJA RUBIK PROWADZĄCĄ PROJECT RUNWAY!

Polską edycję modowego show dla projektantów Project Runway poprowadzi jedna z najlepszych polskich modelek – Anja Rubik! Kto zasiądzie w jury? Sprawdźcie!

Moda na dobre zagościła już w telewizyjnych ramówkach! Wiosną na antenie stacji TVN pojawi się program skierowany do początkujących projektantów. To już drugi tego typu projekt, który będziemy mogli oglądać w Polsce. Pierwszy „Projektanci na Start” wystartował na kanale Fox Life.

 

Tym razem jednak TVN stawia poprzeczkę bardzo wysoko emitując polską edycję znanego na całym świecie amerykańskiego Project Runway, którego gospodynią i pomysłodawczynią jest Heidi Klum. Tuż obok top modelki w jury zasiada Michael Kors i Zac Posen oraz znana dziennikarka Nina Garcia. Kogo zobaczymy w polskiej odsłonie produkcji? Po wielu niepotwierdzonych informacjach wczoraj oficjalnie zapowiedziano, że program poprowadzi jedna z najlepszych polskich top modelek – Anja Rubik! Wraz z nią trzynastu uczestników oceniać będzie Joanna Przetakiewicz założycielka marki La Mania oraz projektanci Tomasz Ossoliński i Mariusz Przybylski.

 

Zdjęcia do programu już ruszyły! Czekacie na efekty?

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Project Runway | Tomasz Ossoliński | Mariusz Przybylski | Anja Rubik | Joanna Przetakiewicz |

podobne artykuły