PL / EN
RICCARDO TISCI, DYREKTOR KREATYWNY GIVENCHY W OBIEKTYWIE MAĆKA KOBIELSKIEGO

RICCARDO TISCI, DYREKTOR KREATYWNY GIVENCHY W OBIEKTYWIE MAĆKA KOBIELSKIEGO

Co za duet! Zobaczcie sesję z najnowszego numeru Self Service autorstwa Maćka Kobielskiego, w której modelem był sam dyrektor kreatywny Givenchy – Riccardo Tisci.

O złych wspomnieniach, religii i czym jest dla niego sukces - między innymi o tym opowiada Riccardo Tisci, dyrektor kreatywny Givenchy w najnowszym numerze magazynu Self Service. Towarzyszy temu sesja, w dla wielu już znanej estetyce. Widać w niej talent i nietypowe podejście do fotografii mody polskiego fotografa pracującego poza granicami kraju, Maćka Kobielskiego. Jego znakiem rozpoznawczym są naturalistyczne i mocno naświetlone fotografie, które wciąż możemy podziwiać w międzynarodowych tytułach oraz rodzimych kampaniach m.in. Simple CP.

 

Tisci pozuje w towarzystwie zarówno kilku modeli jak i numeru jeden według rankingu models.comJoan Smalls. Wszyscy prezentują na sobie kolekcję Givenchy na wiosnę lato 2013. Modelka ubrana jest w słynny komplet w krowie łaty, z kolei modele i dyrektor kreatywny w słynne bluzy z religijnymi symbolami.

 

Lubimy połączenie polskiego talentu i wielkiej mody!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Riccsrdo Tisci | Maciek Kobielski | Givenchy | Joan Smalls |

podobne artykuły