Logotyp serwisu lamode.info
EMMA WATSON NOWA SUBTELNA SESJA W NATURAL BEAUTY BOOK

EMMA WATSON NOWA SUBTELNA SESJA W NATURAL BEAUTY BOOK

Brytyjska aktorka Emma Watson, jako jedna z wielu gwiazd, pozuje dla Natural Beauty book, przed obiektywem Jamesa Houstona. Zobaczcie piękne, naturalne zdjęcia! 

Z roku na rok ekologiczna świadomość również branży modowej wzrasta - wiele marek, projektantów i gwiazd, zaczyna troszczyć się o naturę.[nbsp]Recykling materiałów, ekologiczne tkaniny, wtórne użycie surowców – to tylko niektóre z zabiegów, jakie zdecydowali się wcielić w życie potentaci modowi.

 

Jednym z pomysłów wokół tematu eko, jest decyzja o stworzeniu Natural Beauty Book. To album, który będzie zawierać 120 zdjęć najbardziej znanych na świecie modeli, celebrytów i gwiazd, w całkowicie naturalnej stylizacji. Do projektu zostały zaproszone m.in. Anja Rubik, Karlie Kloss, Arizona Muse czy Brooke Shields. Album będzie mieć swoją premierę podczas Światowego  Tygodnia Ziemi w Nowym Jorku i Los Angeles.

 

Jedną ze znanych osób, która weźmie udział w projekcie, jest brytyjska aktorka Emma Watson. Sfotografowana przez Jamesa Houstona, pozuje nago, z kwiatem orchidei. Podkreślenie naturalnego piękna Emmy to sedno całej serii portretów.

 

Podoba się Wam aktorka w takim wydaniu? Zobaczcie zdjęcia Emmy Watson w obiektywie Jamesa Houstona tylko w naszej galerii!

 


tagi: Emma Watson | James Houston | Karlie Kloss | Natural Beauty book | Anja Rubik |

podobne artykuły