PL / EN
POKAZ DAMSKIEJ KOLEKCJI RAG&BONE JESIEŃ ZIMA 2012/13 – PATTI SMITH JEDZIE DO INDII

POKAZ DAMSKIEJ KOLEKCJI RAG&BONE JESIEŃ ZIMA 2012/13 – PATTI SMITH JEDZIE DO INDII

Rag&Bone zaprasza na wyjątkową podróż do Indii – zobacz jesienno-zimową kolekcję dla kobiet!

David Neville i Marcus Wainwright, twórcy i projektanci marki Rag&Bone, zawsze potrafili korzystać z bogactwa, jakie daje im ich własne pochodzenie – co sezon podkreślają iż to, że są Brytyjczykami, ma ogromny wpływ na ich projekty. I tak, w sezonie jesień zima 2012/13, postanowili odwołać się do dawnej brytyjskiej kolonii – do magicznych Indii.

 

Zarówno sami projektanci, jak i wizażyści obsługujący pokaz jesienno-zimowej kolekcji dla kobiet, postawili na kontrast bogactwa i biedy. I tak, porcelanowa cera modelek „kłóciła się” z mocno podkreślonymi oczami i romantycznie potarganymi włosami. Dużą ilość wzorów  typowych dla hinduskich sari przeciwstawiono luksusowym materiałom. Zachowano warstwowość stylizacji – nakładane na siebie tkaniny o przeróżnych motywach i fakturach tworzyły jednak absolutnie spójną całość – podobnie jak hinduskie szaty.

 

Kolejnym elementem wyróżniającym wszystkie kolekcje Rag&Bone jest ich użyteczność i praktyczność, które projektantom udaje się zachować pomimo innowacyjności designu. Tak więc, ubierając się u Rag&Bone, oprócz osiągnięcia wyjątkowego i wyróżniającego się looku, możemy mieć też pewność, że nie zmarzniemy – a to przecież jedna z podstawowych misji jesienno-zimowych ubrań

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Rag&Bone | pokaz mody | jesien zima 2012/13 |

podobne artykuły