Logotyp serwisu lamode.info

LIFESTYLE

Styl życia à la LAMODE. Wydarzenia kulturalne, wystawy, miejsca i konkursy, które poleca redakcja. Design i modne inspiracje do wystroju wnętrz. Zasady zdrowego stylu życia: diety, sport, porady ekspertów.
Przepis na sukces Victorii Beckham. Jak gwiazda przyciąga dobrą energię?

Przepis na sukces Victorii Beckham. Jak gwiazda przyciąga dobrą energię?

Ten rytuał jest związany ze starożytnymi wierzeniami.

Spis treści

1. Jak działa kwarc dymny i cytryn?

Zainteresowanie życiem Victorii Beckham nie słabnie. W ostatnim czasie o projektantce i piosenkarce jest niezwykle głośno, nie tylko ze względu na produkcję Netflixa o jej mężu. Gwiazda wydała pierwszą kolekcję swoich zapachów, ma za sobą udany pokaz na paryskim Tygodniu Mody, jest w trakcie pracy nad nową kolekcją, a opór. Jak wygląda jej codzienna rutyna, która wspomaga ją w osiąganiu sukcesów?

Niektórzy trzymają się horoskopów i układów gwiazd, a inni oczyszczają energię w domu palo santo. Jak się okazało, Victoria Beckham należy do tak zwanych „kamieniar”. Gwiazda pochwaliła się na Instagramie swoją świeżo umytą kolekcją, w której znalazły się m.in. dymny kwarc i cytryn.

W czasie pełni księżyca ludzie często robią wielkie oczyszczenie swoich kryształów. To trochę jak przywrócenie ustawień fabrycznych w telefonie, musisz oczyścić i oczyścić kryształy z całej nagromadzonej energii, która w nich jest — w wywiadzie dla brytyjskiego Vogue’a powiedziała Emmy Lucy Knowles, trenerka duchowego i autorka Crystals To Manifest.

Przeczytaj też: ZDRADZAMY SEKRETY STYLU VICTORII BECKHAM. WIEMY, DLACZEGO KOCHAŁA DUŻE TOREBKI! 

Kamienie Victorii Beckham. fot. Instagram @victoriabeckham fot. Instagram @victoriabeckham

Jak działa kwarc dymny i cytryn?

Cytryn pomaga osiągnąć poczucie stabilizacji, a wraz z tym i bezpieczeństwa. To przekłada się także na nowo rozpoczęte projekty, które - wraz z energią cytrynu - pomagają wyciągnąć z pracy i nadchodzących wyzwań maksymalną satysfakcję. Z kolei kwarc dymny, nazywany talizmanem czakry korzenia, strzeże przed nieszczęściem. — Te kamienie ujawniają bardzo silną kobietę i kogoś, kto jest bardzo w ich twórczym przepływie. Co najważniejsze, pokazują, że naprawdę lubi być obecna we własnej kreatywności — o kolekcji kamieni Vicotrii Beckham powiedziała Emmy Lucy Knowles.

Przeczytaj też: VICTORIA BECKHAM JE TEN SAM POSIŁEK OD 25 LAT! PROJEKTANTKA MA TEŻ JEDZENIOWY GRZESZEK, KTÓRY DLA WIELU JEST ŚNIADANIEM 

Zdjęcie główne: Instagram @victoriabeckham

tagi: rytuały | Victoria Beckham |

podobne artykuły