Logotyp serwisu lamode.info
PRZEBARWIENIA SKÓRY – JAK JE USUNĄĆ?

PRZEBARWIENIA SKÓRY – JAK JE USUNĄĆ?

Przyczyn powstawania przebarwień może być wiele. Jedną z metod ich niwelowania jest właściwa pielęgnacja. Zobacz wybrane przez nas produkty skuteczne w walce z przebarwieniami skóry.

Zmiany barwnikowe, przebarwienia, plamy posłoneczne, piegi - tylko te ostatnie dodają uroku i nie są defektem kosmetycznym. Pozostałe stanowią uciążliwy problem, który dotyka coraz większej liczby kobiet. Czasem pojawiają się niespodziewanie, np. w czasie ciąży, kiedy poziom hormonów ulega znacznym  wahaniom lub po powrocie ze słonecznych wakacji. Często także są reakcją organizmu na różnego rodzaju choroby organów wewnętrznych (wątroby, przydatków czy tarczycy), pozostałością po trądziku, a niekiedy pojawiają się dopiero u kobiet w okresie menopauzy. 

 

Bez względu na przyczynę ich powstawania, należy jak najwcześniej rozpocząć proces ich usuwania. Możliwości jest wiele. Profesjonalne gabinety kosmetyczne oferują zabiegi rozjaśniające przebarwienia za pomocą kwasów czy specjalnych pilingów. Popularne jest również likwidowanie zmian przy użyciu światła lasera czy poprzez mikrodermabrazję. Musimy  jednak pamiętać, iż powyższe metody nie należą do tanich, a pożądany efekt przynosi dopiero seria zabiegów wykonana w odpowiednich odstępach czasu. Dlatego zawsze możemy sięgnąć po preparat działający miejscowo, który systematycznie stosowany przyniesie równie dobre efekty.

 

Każdego roku na a rynku pojawia się coraz więcej produktów, które dzięki  zawartości aktywnych składników skutecznie zwalczają niechciane przebarwienia.  Przegląd dostępnych na rynku preparatów - w naszej galerii!

tagi: pielęgnacja | przebarwienia skóry | uroda |

podobne artykuły