Logotyp serwisu lamode.info
PROJEKTANCI DZIECIOM – PRAPREMIERA KALENDARZA JOOST 2012/2013

PROJEKTANCI DZIECIOM – PRAPREMIERA KALENDARZA JOOST 2012/2013

Bohoboco, Eva Minge, Joanna Klimas, Łukasz Jemioł i wielu innych, to projektanci, którzy wraz z Fundacją „Podziel się Sercem” wzięli udział w projekcie kalendarza JOOST 2012/2013. Dowiedz się więcej.

„Najlepsi projektanci tworzący w  Polsce – Dzieciom” to hasło, pod którym 3 lutego 2012 roku, o godzinie 20:00 w SOHO Factory w Warszawie odbędzie się prapremiera kalendarza JOOST 2012/2013.


Artyści tacy jak Bohoboco, Eva Minge, Izabela Łapińska, Joanna Klimas, Łukasz Jemioł, Maldoror, Michał Starost, Natasha Pavluchenko, Plich, Rodrigo De La Garza, Teresa Rosati i Zemełka&Pirowska, wykorzystując do pracy nad kalendarzem swoje kreacje oraz wizerunek, wsparli Fundację „Podziel się Sercem”.

 

Fundacja „Podziel się Sercem” to przede wszystkim realizacja programów usamodzielnienia dla młodzieży przygotowującej się do opuszczenia placówek opiekuńczo-wychowawczych i wspierania rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych ruchowo. Wraz z Agencją JOOST Agency postanowiła poszerzyć swoją działalność o wsparcie uzdolnionych artystycznie dzieci i młodzieży.

 

W wydarzeniu wezmą udział przygotowyjący sesję projektanci i gwiazdy ze świata show-biznesu. Podczas imprezy artyści będą podpisywać karty z kalendarza, odbędzie się również licytacja jego specjalnego wydania. Aukcje potrwają do 31. maja 2012 rok. Zebrane fundusze pomogą spełnić marzenia najbardziej potrzebujących dzieci, które chcą mieć szczęśliwy dom i twórczo się rozwijać.

 

Kalendarz będzie można zobaczyć i kupić, bądź wylicytować od 3 lutego godz. 20:00 na stronie: http://www.joost-agency.com/pl-PL/LICYTUJ.html

tagi: Bohoboco | Joanna Klimas | Ewa Minge | Joost | Łukasz Jemioł |

podobne artykuły