PL / EN
PRERMIERA KOLEKCJI DAVID BECKHAM DLA H&M

PRERMIERA KOLEKCJI DAVID BECKHAM DLA H&M

Dowiedz się jak prezentował się przystojny piłkarz David Beckham w czasie premiery swojej debiutanckiej kolekcji męskiej bielizny David Beckham Bodywear for H&M, która 2. Lutego trafiła do sprzedaży.

Jak już informowaliśmy, 2 lutego 2012 do 1800 sklepów sieci H&M na całym świecie trafiła kolekcja męskiej bielizny zaprojektowana przez Davida Beckhama. Impreza promująca to wydarzenie odbyła się 1 lutego 2012 w salonie marki na Regent Street w Londynie. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć oczywiście głównej gwiazdy całego projektu, Davida Beckhama.

 

"Bardzo się cieszę, że mogę promować moją kolekcję dla H&M w Londynie. To niesamowite uczucie zobaczyć po wielu miesiącach pracy nad projektami gotowy produkt w sklepach i z tej okazji móc spotkać się z fanami." -  powiedział David.

 

„Debiut Davida Beckhama w roli projektanta bielizny dla H&M to dla nas bardzo szczególny moment, w którym rozpoczynamy nowego rodzaju współpracę, wspólnie tworzymy wysokiej jakości produkty dostosowane do cen H&M bazujące na wyjątkowych projektach. Wprost nie mogę się doczekać opinii naszych klientów na temat kolekcji bielizny Davida Beckhama.” - skomentował projekt Karl-Johan Persson, CEO marki H&M.

 

Podstawowym założeniem kolekcji David Beckham Bodywear dla H&M jest wygoda, ale również moda. Wraz z zespołem projektantów piłkarz stworzył kolekcję dostępną wyłącznie w sklepach H&M, w 40 krajach na całym świecie. Pierwsza kolekcja składa się z 9 podstawowych produktów i w późniejszym czasie zostanie rozszerzona o kolejne projekty prezentujące nowe style, materiały i wzory.

 

„Już wielu ludzi współpracowało z H&M, więc dlaczego nie David Beckham? Myślę, że to naprawdę świetny pomysł. Ta kolekcja to nic innego, jak kawałek Davida Beckhama dla każdego.” Podsumowała Suzy Menkes, dziennikarka International Herald Tribune.

 

A Wy co myślicie o tej współpracy?

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: David Beckham | belizna | H&M |

podobne artykuły