PL / EN
PRADA - FILM

PRADA - FILM "PAST FORWARD"

Absolutnie niezwykła realizacja Davida O. Russela i Miucci Prady!

Fantastyczne kadry, dramatyczna muzyka i niepowtarzalny klimat - film "Past Forward" domu mody Prada po prosu trzeba zobaczyć!

 

Fragmenty filmu mieli okazję już zobaczyć goście ostatniego pokazu Prady we wrześniu, a oficjalna premiera całego projektu odbyła się w poprzednim tygodniu. Miuccia Prada zaprosiła do współpracy nominowanego do Oscara reżysera - Davida O. Russela i wspólnie stworzyli absolutnie wyjątkowy obraz zatytułowany "Past Forward". W filmie zobaczymy wyśmienitą obsadę: Allison Williams, Johna Krasinskiego, Freidę Pinto, Jacka Hustona, Kuoth Wiel, Sinquę Walls, Connie Britton, Paulę Patton, Thomasa Matthewsa, Jasona i Randy`ego Sklar, Garry`ego Clemmonsa, Jasona Clemmonsa oraz Sachę Barona Cohena.

 

Bohaterki "Past Forward": Kuoth Wiel, Freida Pinto i Allison Williams (fot. Instagram.com/Prada)

 

Obraz "Past Forward" to zamglone retrospekcje o trzech kobietach, które postawione są w tych samych sytuacjach. Przeplatające się gatunki filmowe, kolaż postaci oraz niejasne następstwa w fabule tworzą intrygującą całość. Niemy film z przejmującą ścieżką dźwiękową bazuje na silnych emocjach i zostaje przedstawiony w konwencji snu. "To była możliwość odbycia podróży kierowanej warstwami filmowych wspomnień, obrazów z życia i emocji, bez celu, wyłącznie w imię sztuki - tak jakby był to obraz lub rzeźba - wolne od standardowej narracji czy oczekiwań odbiorców. Razem z obsadą mieliśmy po prostu radość z tworzenia sztuki" - tłumaczył David O. Russel.

 

Ten kolejny projekt Miucci Prady to niepodważalny dowód na to, że mianowanie włoskiej kreatorki wyłącznie projektantką to karygodne niedopowiedzenie. Prada to wszechstronna artystka i współczesna kobieta renesansu, a sztuka odgrywa w jej modowej działalności szczególne miejsce. "Past Forward" to uczta dla oka i ucha - przekonajcie się sami!

 

 

 

Zdjęcie główne: Instagram.com/Prada

video

CHANEL MAKEUP CRUISE 2018

tagi: Prada | Miuccia Prada | video | Miuccia Prada |

podobne artykuły