PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
POPPY DELEVINGNE DLA VOGUE UK - WSZYSTKIE STYLIZACJE

POPPY DELEVINGNE DLA VOGUE UK - WSZYSTKIE STYLIZACJE

Zobaczcie jak przez miesiąc blogowała Poppy Delevingne, siostra Cary, w ramach cyklu brytyjskiej edycji Vogue, „Today I’m wearing”. Co nosiła, gdzie była – sprawdźcie!

Ulubienica projektantów, twarz Vero Mody i Massimo Dutti, na pokazach zajmująca zawsze miejsce w pierwszym rzędzie, zapraszana na najważniejsze branżowe imprezy. Kto powiedział, że siostra Cary, Poppy Delevinge ma gorzej? To ona utorowała drogę do modelingu pierwsza zajmując się tym zawodowo. Ten duet wciąż się wspiera i jeśli młodsza z sióstr idzie po wybiegu wiadomo, że ta starsza zasiądzie na widowni.

 

Obie uwielbiane są także przez redakcję Vogue UK. Dlatego nie dziwi fakt, że tym razem brytyjskie wydanie zaprosiło do współpracy Poppy (Cara niedawno pojawiła się jego na okładce). Przez cały kwiecień starsza Delevingne blogowała w ramach cyklu „Today I’m wearing” pokazując codziennie, co nosi i gdzie w danej chwili się znajduje. Wcześniej takie zadanie otrzymała m.in. Anja Rubik.

 

Poppy podziwiana jest za gust i wyczucie stylu, dlatego jej codzienne stylizacje – te noszone w czasie wolnym, w pracy, a także na wielkie wyjścia – zachwycają. Brytyjka gustuje nie tylko w największych markach jak Chanel, Rag&Bone, Givenchy, Sandro, Zadig&Voltaire czy Marni, ale także sięga po rzeczy z Topshopu, Zary czy Asosa.

 

Zobaczcie co przez miesiąc Poppy Delevingne umieszczała w swoim internetowym pamiętniku!

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Poppy Delevingne | Vogue UK |

podobne artykuły