PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KATE MOSS W SESJI OKŁADKOWEJ DLA VOGUE UK – WSZYSTKIE ZDJĘCIA

KATE MOSS W SESJI OKŁADKOWEJ DLA VOGUE UK – WSZYSTKIE ZDJĘCIA

Moda lat 60., jeden z najlepszych fotografów mody na świecie oraz ona, ikona modelingu. Zobaczcie najnowszą okładkową sesję Kate Moss dla czerwcowego wydania Vogue UK.

My wciąż lubimy lata 60.! Piękny powrót do tamtych czasów w swoim czerwcowym numerze zaproponował Vogue UK, który swoją okładkową sesję zadedykował właśnie im. Nie mogliśmy doczekać się wszystkich zdjęć, bo frontowa strona z Kate Moss w stylu Brigitte Bardot zachwycała i zapowiadała doskonały edytorial. To już 33 (!) okładka w karierze Brytyjki, która tym samym bije wciąż swój własny rekord w byciu ulubienicą rodzimej edycji Vogue.

 

Top modelka w sesji autorstwa Patricka Demarcheliera zabiera nas w ubiegłe lata do momentu, który również kochają projektanci mody proponując na przyszłe sezony ubrania rodem z lat 50. i 60. Są, więc m.in. pasiaste projekty od Dolce&Gabbana, które choć mocno sycylijskie wpisały się idealnie w tematykę sesji oraz propozycje od Louis Vuitton – sukienka w szachownicę oraz proste czółenka w szpic na niewielkim obcasie, z kokardką.

 

Egzotyczna podróż na jachcie, w stylu ówczesnych elit, sprzyja noszeniu szortów z wysokim stanem oraz kostiumów kąpielowych m.in. w cętki. Kocie okulary, wielkie kwiatowe kolczyki czy słomkowy kapelusz dopełniają wczasowy look.

 

My ponownie jesteśmy na tak! Kate Moss po raz kolejny pokazuje, że mimo swojego nie najmłodszego wieku jak na środowisko modelek, wciąż trzyma się znakomicie.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Patrick Demarchelier | Vogue UK | Brigitte Bardot | KATE MOSS |

podobne artykuły