PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
POLYGON NA SEZON WIOSNA LATO 2012 – RELACJA Z POKAZU KOLEKCJI PODCZAS FASHION WEEK POLAND

POLYGON NA SEZON WIOSNA LATO 2012 – RELACJA Z POKAZU KOLEKCJI PODCZAS FASHION WEEK POLAND

Panowie zapraszamy na Polygon! Koniecznie zobaczcie relację z pokazu marki podczas Fashion Week Poland i dowiedzcie się, jakie trendy będą obowiązywać w sezonie wiosna lato 2012!

Polygon to autorski projekt W P Onaka, który znany był do tej pory głównie z modowych filmów i fotografii. Teraz artysta postanowił przy współpracy z prjektantem Stephenem, a także Matthew Paulem Reinholdem stworzyć markę, która swoje kolekcje kierować będzie do nowoczesnych mężczyzn. Chociaż na fashion weeku Polygon dopiero debiutował, to jego pokaz cieszył się naprawdę dużym zainteresowaniem, a na widowni na długo przed godziną zero próżno było wypatrywać wolnych miejsc.

 

Już pierwsze sylwetki, jakie pojawiły się na wybiegu potwierdziły, że zainteresowanie to nie było na wyrost. Klasyka z domieszką nonszalancji, tradycyjne krawiectwo i nowoczesny charakter, elegancki styl kontra buntowniczy wizerunek, a to wszystko z domieszką stylu vintage - kolekcja Polygon pełna jest kontrastów, które razem tworzą bardzo spójną całość. W poszczególnych modelach dominują czernie i szarości, ale pojawiają się też inne kolory – jak czerwień, granat, a nawet fiolet.

 

W P Onak do współpracy zaprosił między innymi Mateusza Sudę i Pawła Zawiślaka, którzy  stworzyli grafiki, jakie pojawiły się na koszulkach, z kolei marka ORSKA udostępniła do pokazu swoją biżuterię. W efekcie powstały stylizacje, które zachwyciły zarówno damską jak i męską część publiczności. Nam najbardziej przypadło do gustu zestawienie krótkich szortów z marynarką – jako letnia alternatywa dla klasycznego garnituru - to jedna z wielu perełek, jakie znajdują się w kolekcji.

 

Pozostaje mieć nadzieję, że panowie odważą się na propozycje marki Polygon – czego serdecznie życzymy zarówno autorom kolekcji, jak i sobie samym!

 

Polygon to z pewnością najlepszy debiut ostatniej edycji łódzkiego fashion weeku i jednocześnie jedna z najciekawszych, zaprezentowanych tam kolekcji. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy podobne stylizacje na polskiej ulicy.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Fashion Week Poland | Fashion Week Poland spring summer 2012 | Polygon | W P Onak | trendy wiosna lato 2012 | moda polska | kolekcja |

podobne artykuły