PL / EN
POLSKIE MODELKI NA POKAZACH HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2015

POLSKIE MODELKI NA POKAZACH HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2015

Tzw. „polska mafia” rządziła na paryskich pokazach wysokiego krawiectwa. Sprawdźcie które dziewczyny prezentowały najbardziej luksusowe projekty świata!

Projektanci cenią polskie modelki za pracowitość, dojrzałość i ambicje, dlatego nie dziwi fakt, że ich dobra passa na wybiegach high fashion trwa. Tym razem mogliśmy zobaczyć dziewczyny z naszego kraju na paryskich pokazach haute couture na sezon jesień zima 2015. Zobaczcie listę pokazów i nazwiska biorących w nim udział modelek!

 

Armani Prive – Ala Sekuła (2), Maja Salamon

 

Atelier Versace – Anja Rubik, Ala Sekuła, Aneta Pająk

 

Bouchra Jarrar – Magdalena Jasek, Ala Sekuła

 

Chanel – Aneta Pająk, Ola Rudnicka, Ala Sekuła

 

Dior – Kasia Jujeczka (2), Ala Sekuła

 

Elie Saab – Aneta Pająk, Marta Płaczek, Magdalena Jasek, Ala Sekuła

 

Fendi – Ala Sekuła

 

Giambattista Valli – Ala Sekuła (2), Aneta Pająk, Maja Salamon, Ola Rudnicka, Magdalena Jasek

 

Jean Paul Gaultier – Magdalena Jasek

 

Maison Margiela – Maja Salamon, Magdalena Jasek

 

Schiaparelli – Maja Salamon – 1, Ola Rudnicka, Weronika Kosiorowska

 

Ulyana Sergeenko – Maja Salamon

 

Valentino – Ala Sekuła, Magdalena Jasek, Maja Salamon, Paula Gałecka

 

Viktor & Rolf – Maja Salamon

 

Giambattista Valli szczególnie upodobał sobie Polki, ponieważ aż pięć wzięło udział w jego prezentacji. Pierwsze miejsce pod względem ilości pokazów zdobywa Ala Sekuła, która wciąż pozostaje „New Face” w swojej rodzimej agencji Gaga Models. Modelkę widzieliśmy na wybiegu jedenaście razy, dwukrotnie u Armani Prive i Giambattista Valli. Na podium znalazły się również stałe bywalczynie Tygodni Mody, czyli Maja Salamon z siedmioma wyjściami i Magdalena Jasek z sześcioma. Trzeba dodać, że Salamon miała zaszczyt otworzyć pokaz Schiaparelli. Anetę Pająk mogliśmy zobaczyć cztery razy, a Olę Rudnicką trzy. Kasia Jujeczka wzięła udział tylko w jednym pokazie, za to u samego Rafa Simonsa dla domu mody Christian Dior i miała okazję zaprezentować jego dwie kreacje. Z kolei Anja Rubik, która już zakończyła regularne chodzenie po wybiegu, od czasu do czasu jest widziana na występach gościnnych. Na ostatnim Tygodniu Mody w Paryżu przyleciała na prezentację na specjalne zaproszenie Donatelli Versace. W stolicy Francji mogliśmy też zobaczyć Martę Płaczek, Weronikę Kosiorowską oraz Paulę Gałecką.

 

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

video

TELEDYSKI Z MODĄ W TLE

tagi: Polskie modelki | polish models | polish models haute couture | polish models fashion shows | polskie modelki na pokazach | polskie modelki haute couture | polskie modelki na pokazach haute couture | polskie modelki pokazy haute couture jesień zima 2015 | pokazy |

podobne artykuły