Logotyp serwisu lamode.info
POLSCY BLOGERZY: TRENDY W MODZIE MĘSKIEJ ZIMA 2018/19

POLSCY BLOGERZY: TRENDY W MODZIE MĘSKIEJ ZIMA 2018/19

Na piedestale elegancja!

 

Podczas gdy blogerek modowych jest w Polsce tyle, że przy każdym zestawieniu najlepszych stylizacji miesiąca mamy problem z wyborem jedynie kilkunastu, okazuje się, że męska blogosfera świeci niemalże pustkami. Kilka nazwisk, które od lat mają ugruntowaną pozycję i długo, długo nic. Czy na pewno? Nam udało się wyłowić blogerów, którzy inspirują nie od dziś, ale też i takich, których mogliście nie znać!

Śledzimy na co dzień setki blogów i mamy co sezon powtarzający się wniosek, że kobiety w większości podążają za trendami, a mężczyźni są bardziej konsekwentni w doborze garderoby. Jeżeli bloger pokazuje na swojej stronie elegancję, prawie 100 proc. stylizacji będzie właśnie w takiej stylistyce. Jeżeli natomiast przedstawia się jako reprezentant casualu, właśnie takie codzienne, niezobowiązujące looki znajdziecie na jego blogu (chyba że wyjątkowo postanowi sfotografować się podczas wizytowej okazji).

ZOBACZ TEŻ: NAJLEPSZE STYLIZACJE POLSKICH BLOGEREK (STYCZEŃ 2018)

Podczas przeglądu zimowych trendów lansowanych przez mężczyzn na polskich blogach, na pierwszy plan przebija się znacząco klasyczna elegancja, ewentualnie z modowym twistem. Takie inspiracje zaserwowali nam Dandycore, Jan Adamski, Outdersen, ale również Ekskluzywny Menel, znany raczej ze smart casualu. Tym razem jego głównymi reprezentantami byli Łukasz Podliński i Modny Tata. Jeżeli natomiast szukacie najgorętszych trendów sezonu, zajrzyjcie do Konrada Delekty (Rebel Fashion Style, a po nutę awangardy odsyłam na bloga Modne Rozmowy.

Do sedna: zajrzyjcie do galerii i sprawdźcie, jakich mężczyzn warto śledzić w polskiej blogosferze modowej!

tagi: blogi | moda uliczna | jesień zima 2018/19 | TRENDY |

podobne artykuły