PL / EN
POKAZ MAGNUM DOUBLE 2016

POKAZ MAGNUM DOUBLE 2016

Zobaczcie, co wydarzyło się podczas stylowej prezentacji „dzikich” nowości Magnum Double!

Marka Magnum zaprosiła nas na wyjątkową galę, aby zaprezentować nowości z linii Magnum Double i pokazać jej modowe interpretacje w wykonaniu projektanta Dawida Wolińskiego. Poznajcie szczegóły!

 

Jak co roku, lider wśród „lodowych przyjemności premium” zorganizował wyjątkowe wydarzenie, podczas którego gościli celebryci, osobistości ze świata mody i mediów. Tym razem pokaz zlokalizowany był w Ufficio Primo, a poprowadziła go Magda Mołek. Podczas wieczoru poznaliśmy nowe produkty, wśród których znalazły się lody Magnum Double o smaku czekolady, karmelu i masła orzechowego.

 

Swoją interpretację tegorocznej linii przedstawił Dawid Woliński, który zaprezentował kilka projektów ze swojej kolekcji ART EXHIBITION na sezon wiosna/lato 2017 oraz przedstawił suknię wieczoru. Finałowa stylizacja należała do Hani Juzoń, bohaterki najnowszego globalnego spotu reklamowego Magnum. Modelka, na co dzień mieszkająca w Paryżu, współpracowała z takimi markami, jak Dior, Clarins, Eres czy Topshop, a jej twarz mogliśmy podziwiać w ID, Marie Claire, Elle, Wonderland lub Cosmpolitan.

 

Nowości Magnum i ich ambasadorkę można już zobaczyć w spotach reklamowych również w Polsce – lubimy!

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Magnum | Hanna Juzoń | Dawid Woliński |

podobne artykuły