PL / EN
ODKRYWAMY SZALONE MOŻLIWOŚCI Z MARKĄ TK MAXX

ODKRYWAMY SZALONE MOŻLIWOŚCI Z MARKĄ TK MAXX

Sprawdźcie, jak blogerki rozumieją i wykorzystują szalone możliwości marki TK Maxx!

SZALONE MOŻLIWOŚCI TK Maxx odkrywają się, gdy wchodząc do sklepu po konkretny produkt wychodzimy z zupełnie innym, całkowicie nieoczekiwanym i zaskakującym. Można odwiedzić TK Maxx w poszukiwaniu szamponu do włosów, a wyjść z pełnym wyposażeniem nurka. Wystarczy, że na zakupy wybierzemy się z otwartym umysłem.

 

 

Z pewnością znacie ten dreszczyk emocji, gdy wchodzicie do TK Maxx po konkretny produkt i wychodzicie z czymś zupełnie innym, czego długo poszukiwaliście i nie mogliście nigdzie znaleźć. Albo to uczucie „Eureka!” gdy natrafi się na coś, bez czego trudno w ogóle wyobrazić sobie swoje wcześniejsze funkcjonowanie.

 

 

MATERIALS_072015/COMMUNITY/LAMODE_POLECA/ODKRYWAMY SZALONE MOZLIWOSCI Z MARKA TK MAXX/19-marta-waglewska-tkmaxx-lamode-info.jpg

 

fot. Marta Waglewska / Lamode.info

 

 

Zainspirowani hasłem kampanii zapraszamy dwie blogerki do wzięcia udziału w zaskakującym eksperymencie polegającym na zamianie ról. Sylwia Zaręba, autorka modowego bloga Shiny Syl oraz Ania Włodarczyk, założycielka kulinarnego bloga Strawberries from Poland spotykają się w jednym ze sklepów TK Maxx i podejmują wyzwanie SZALONYCH MOŻLIWOŚĆI! Każda z nich w ciągu jednego dnia spędzonego w stolicy, ma szansę spróbować zupełnie nowego zajęcia i poznać tajniki pracy tej drugiej. Sylwia, która na co dzień zajmuje się modą, eksperymentowała kulinarnie, natomiast Ania sprawdzała się w roli modowej. Akcesoria niezbędne do realizacji wyzwania blogerki wybrały z ogromnej oferty markowych produktów, w cenach do 60% niższych w stosunku do regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Zobaczcie, jak wyglądały przygotowania do tego niezwykłego eksperymentu!

 

video

TELEDYSKI Z MODĄ W TLE

tagi: Tk maxx | szalone możliwości | TK MAXX |

podobne artykuły