PL / EN
POKAZ KOLEKCJI ERMENEGILDO ZEGNA JESIEŃ ZIMA 2012/13 – KLASYKA DOBRA NA WSZYSTKO

POKAZ KOLEKCJI ERMENEGILDO ZEGNA JESIEŃ ZIMA 2012/13 – KLASYKA DOBRA NA WSZYSTKO

Ermenegildo Zegna eksperymentuje coraz odważniej – choć bazą pozostaje niezawodna klasyka. Zobacz, jakie propozycje ma włoska marka w jesienno-zimowej kolekcji.

Ermenegildo Zegna słynie z perfekcyjnych garniturów i nienagannego stylu. W kolekcji na sezon jesień zima 2012/13 projektanci włoskiej marki zaryzykowali niewielki krok ku delikatnej awangardzie, doskonale się w niej odnajdując.

 

Ważnym, choć z początku być może niezauważalnym detalem jest zdecydowane skrócenie nogawki – tendencja ta dotąd właściwie nie pojawiała się w kolekcjach jesienno-zimowych. Jest zmiana niemalże rewolucyjna w tak zachowawczej marce, jak Ermenegildo Zegna, i wydaje się być rzuceniem wyzwania drastycznym normo dress code’u. Podobnie ma się sprawa z kolorystyką – znacznie mniej usystematyzowaną, oraz z tkaninamiprojektanci włoskiej marki dużo odważniej zestawiali różne materiały, eksperymentując z fakturami nietypowymi dla codziennych garniturów.

 

Trudno powiedzieć, czy można mówić o zmianach kategorycznych i nieodwracalnych – Ermenegildo Zegna zwraca jednak uwagę na fakt, iż mężczyźni, do niedawna jeszcze pomijani w modowej branży, zaczynają się nią interesować coraz bardziej. Doceniają oni siłę mody oraz trendów i oczekują zmian – a włoska marka wychodzi im naprzeciw. Ośmielamy się więc powiedzieć, że „idzie nowe”!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Ermenegildo Zegna | pokaz mody | moda męska | jesień zima 2012/13 |

podobne artykuły