PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
POKAZ KOLEKCJI VERSACE DLA H&M W NOWYM JORKU

POKAZ KOLEKCJI VERSACE DLA H&M W NOWYM JORKU

8. listopada w Nowym Jorku odbył się premierowy pokaz kolekcji Versace dla H&M. Zobaczcie relację prosto z wybiegu!

Na ten dzień miłośnicy mody czekali z niecierpliwością! 8. listopada w Nowym Jorku miała miejsce oficjalna premiera kolekcji przygotowanej przez Versace dla szwedzkiej marki H&M. Na wybiegu pojawiły się topowe modele, które w pełni oddawały charakter włoskiego domu mody. Zwierzęce printy, błyszczące tkaniny, odważne połączenia kolorystyczne – barwnie, nowocześnie, a jednocześnie luksusowo. Oprócz modeli, które trafią do regularnej sprzedaży, zaprezentowano także kilka outfitów specjalnie przygotowanych na wyjątkowy wieczorny pokaz.

 

To był idealny wieczór, bardzo wyjątkowy i w stylu glamour. Cieszę się, że to właśnie w Nowym Jorku celebrujemy efekty naszej współpracy – w końcu to kultowe miasto, więc idealnie przystaje do kultowej kolekcji. Nie mogę już się doczekać, kiedy trafi ona do sklepów i będzie w ogólnodostępnej sprzedaży! – komentuje Donatella Versace.

 

Również  Margareta van den Bosch (H&M) jest pod wrażeniem zarówno kolekcji, jak i pokazu – Nigdy nie zapomnę magicznego wieczoru, jaki zafundowała nam Donatella Versace! – komentuje na gorąco.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie, jak na wybiegu prezentowała się kolekcją Versace dla H&M, ktora już 17.11 trafi do wybranych sklepów na świecie!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Donatella Versace | Versace | kolekcja | marka | H&M |

podobne artykuły