PL / EN
POKAZ KOLEKCJI KOSSMANN JESIEŃ ZIMA 2013/2014

POKAZ KOLEKCJI KOSSMANN JESIEŃ ZIMA 2013/2014

Jaka jest kobieta marki Kossmann w sezonie jesień zima 2013/2014? Elegancka i pełna klasy. Uosabia to niedawno zaprezentowana kolekcja Iwony Kossman.

„Kwartet Biznesowy” - pod takim hasłem przedstawia się jesienno–zimowa oferta marki Kossmann, którą na początku września zaprezentowano w warszawskim hotelu H15.

 

Dopasowane żakiety pozbawione klap oraz guzików, spodnie z poszerzaną nogawką za kolano, kopertowe sukienki, idealnie skrojone garnitury, płaszcze w stylu retro to jedne z propozycji projektantki Iwony Kossman na najbliższy sezon jesień zima 2013/2014.

 

Klasyczne fasony podkreślają kobiecą sylwetkę, a dobre gatunkowo materiały pozwalają czuć się komfortowo. Marka w kolekcji stawia głównie na welur, jedwab oraz szlachetne wełny na chłodniejsze dni. Całość została obsadzona w stonowanych kolorach z czernią na czele. Oprócz niej na wybiegu pojawiły się szarości oraz szafir w różnym stopniu nasycenia.

 

Najnowsze projekty powstały z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, szukających kobiecych kreacji zgodnych z biznesowym dress kodem. I jak mówi sama projektantka - „Cieszę się, że marka Kossman trafiła do serc aktywnie zawodowo kobiet”. I zapewne tak będzie z jej najnowszą kolekcją.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Kossmann | pokaz kolekcji Kossmann | pokaz jesień zima 2013/2014 | pokaz Kossmann jesień zima 2013/2014 | Iwona Kossmann |

podobne artykuły