PL / EN
POKAZ HAUTE COUTURE „LANVIN DLA H&M”  W NOWYM JORKU

POKAZ HAUTE COUTURE „LANVIN DLA H&M” W NOWYM JORKU

Bajeczne kolory, mnóstwo zieleni i kwiatów, uroczy Alber Elbaz i gwiazdy…Ten pokaz po prostu trzeba zobaczyć!

Wczorajszego wieczoru takie gwiazdy jak Sofia Coppola, Andie MacDowell, Emma Roberts, Leelee Sobieski, Anna Sui, Tory Burch i Alexander Wang, by uczcić efekty kolaboracji marki Lanvin z marką H&M, wzięły udział w wyjątkowym pokazie. Show odbyło się w Nowym Jorku w hotelu Pierre. Bajeczne kreacje haute couture zaprezentowały znane modelki jak Asia Chow, Pixie Geldof, Dree Hemingway, Olga i gościnnie Anna Dello Russo.


To było show, którego goście z pewnością szybko nie zapomną. Wnętrze hotelu, gdzie odbywał się pokaz przyozdobiono całym mnóstwem kolorowych kwiatów, drzew i zieleni. Kolekcja „Lanvin for H&M” pojawi się w sklepach już 23 listopada i będzie ją można kupić aż 200 sklepach na całym śiwcie. Jak mówi Margareta van den Bosch - "Jestem pod ogromnym wrażeniem, jak Alber Elbaz używa swych projektów do stworzenia prawdziwego haute couture. Cieszę się, że efekty jego pracy możemy zaoferować naszym klientom”


Sofia Coppola dodaje - ”Myślę, że Alber Elbaz jest świetny. Kocham to co robi – to jest takie dziewczęce i zabawne. Dobrze, że zdecydował się na współpracę z H&M. Dzięki temu każdy może mieć „coś” od Lanvin"."To geniusz – mówi Andie MacDowell  - jestem jego wielką fanką. Teraz ja mogę sobie pozwolić na rzecz od Lanvin i moja córka również ma na to szansę".

 

tl_files/moda zagraniczna/pokazy mody/POKAZ HAUTE COUTURE „LANVIN DLA H&M” W NOWYM JORKU/Lanvinevent58_lowres.jpgfot. Dan Lecca/ materiały prasowe H&M

 


Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: pokaz mody | Lanvin | Alber Elbaz | H&M |

podobne artykuły