PL / EN
DSQUARED VS. BRUTALNY SPORT

DSQUARED VS. BRUTALNY SPORT

Bracia Dean i Dan podczas pokazu kolekcji na sezon jesień-zima 2010/2011 zabrali nas na mecz hokeja!

Duet Dan i Dean Caten lubią zaskakiwać. Ich pokazom zawsze przypisana jest jakaś historia. W zeszłym sezonie zabrali nas na biwak, w tym - na mecz hokeja!

 

Na potrzeby pokazu, projektanci przenieśli nas na lodowisko na którym kipiało od testosteronu (pomijając moment, gdy na wybiegu pojawiał się rajski ptak w postaci Bill’ego Kaulitz’a z Tokyo Hotel). Wejścia na wybieg pilnowała grupa groźnie wyglądających bramkarzy, a modele mieli zakrwawione i posiniaczone twarze, jakby doszło między nimi do typowych dla rozgrywek hokeja bójek.

 

Wyraźna inspiracja tą dyscypliną sportu przejawiła się w dosłowny sposób w postaci nadruków na koszulkach oraz typowych dla hokeja obszernych t-shirtach. W kolekcji pojawiły się również marynarki od smokingu, płaszcze, skórzane kurtki i spodnie. Wszystko ,,okraszone’’ dużą ilością czarnych cekinów.

 

Efektem końcowym był charakterystyczny dla Dsquared misz-masz stylów, który w ich wydaniu nie razi, a wręcz przeciwnie – pokazuje że modą można się bawić! A jak Wam podoba się kolekcja braci Caten?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: moda męska | Dsquared | jesień - zima |

podobne artykuły