PL / EN
POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI COSTUME NATIONAL JESIEŃ ZIMA 2011 – SZYK I SZNYT

POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI COSTUME NATIONAL JESIEŃ ZIMA 2011 – SZYK I SZNYT

Jesienno-zimowa kolekcja Costume National dla mężczyzn przeznaczona jest dla najbardziej wymagających znawców mody – przekonajcie się sami.

Wydawać by się mogło, że nie sposób pokazać klasyczny standard w nowym wymiarze. Na szczęście jednak istnieją takie osoby, jak Ennio Capasa, projektant marki Costume National, którzy udowadniają nam, jak niewyczerpany arsenał stanowi dotychczasowy dorobek mody.

 

Wielu mężczyzn potraktowałoby z pewnym pobłażaniem termin „eksperymentalna klasyka”. Jednak czy nam się ów zwrot podoba czy nie, najlepiej definiuje jesienno-zimową kolekcję Costume National. Jedno- i dwurzędowe marynarki zestawiono z świetnie skrojonymi wąskimi spodniami – wbrew tendencji lansującej baggy w męskiej modzie. Wykorzystując strukturę marynarki, Capasa stworzył wełniane kurtki nawiązujące do skórzanych bomber jacket – krótkie, z suwakami na rękawach i szerokimi klapami. Rezultat – świetnie „cięte” linie, smukłość i sznyt przy punkowej nonszalancji – oczywiście w granicach nieśmiertelnej klasyki. Akcentem są swetry w poziome pasy – czarno-niebieskie oraz czarno-rdzawe oraz błyszczące lamówki, podkreślające efektowny krój.

 

Całość tworzy spójny, schludny obraz – w sam raz dla non-konformistycznych wielbicieli klasycznego garnituru. Ten surowy look jest wizualizacją tego, co dziś noszą młodzi ludzie, którzy – jak być może nie każdy wie – nie szukają już rozpoznawalnych, bijących metką po oczach marek. Dziś w trendach liczy się jakość oraz fakt, iż modę się wyprzedza. Costume National deklasuje konkurencję proponując to, do czego pozostali dopiero dążą.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Costume National | pokaz mody | trendy jesień zima 2011 | moda męska | Ennio Capasa |

podobne artykuły