Logotyp serwisu lamode.info
PLICH – POKAZ NAJNOWSZEJ KOLEKCJI

PLICH – POKAZ NAJNOWSZEJ KOLEKCJI

Zobacz fotorelację z pokazu najnowszej kolekcji krakowskiego projektanta.

W niedzielny wieczór 3 kwietnia 2011, krakowski Pałac Pod Baranami wypełnił się miłośnikami mody, gwiazdami i dziennikarzami. Wszystko to za sprawą pokazu najnowszej, letniej kolekcji sukien, sukienek, garniturów i akcesoriów PLICH.

 

Kolekcja była inspirowana twórczością artystyczną piosenkarki Renaty Przemyk. Artystka zdradziła nam także, jak narodziła się ta współpraca.

 

„Współpraca narodziła się podczas jednego z pokazów projektanta kilka miesięcy temu. Przystałam na tę propozycję, bo wspaniale jest móc uczestniczyć w procesie kreowania strojów. Kobieta ubrana przez Plicha jest przede wszystkim kobieca i elegancka.” – powiedziała Renata Przemyk.

 

tl_files/moda polska/pokazy mody/PLICH FASHION – POKAZ NAJNOWSZEJ KOLEKCJI/IMG_7013.JPG

fot. LAMODE.INFO

 

 

Wypełnione po brzegi trzy sale Pałacu Pod Baranami stanowiły kameralną oprawę dla kilku sekwencji sukienek – długie oniryczne i zjawiskowe kreacje, kwiaty, cekiny, zaskakujące cięcia i delikatne materiały. Tak w skrócie można ująć najnowszą kolekcję PLICH.

 

Z każdego pokazu wybieram coś dla siebie. Sekwencje printów kwiatowych, bladych, przydymionych i zwiewnych materiałów – fantastycznie, kiedy pojawiają się na pokazach polskich projektantów. To coś zupełnie nowego na polskie warunki. Natomiast mogły zostać pominięte elementy kolekcji w kolorze piasku. Fantastyczne w wydaniu Plicha były wariacje na temat cekinów. Biżuteria, kolczyki bardzo mnie urzekły.” – komentowała pokaz Joanna Horodyńska.

 

tl_files/moda polska/pokazy mody/PLICH FASHION – POKAZ NAJNOWSZEJ KOLEKCJI/IMG_6942.JPGfot. LAMODE.INFO/ Agata Marciniak (LAMODE.INFO) i Renata Przemyk

 

 

Uwagę przyciągały perfekcyjnie zrobione makijaże i upięcia w stylu lat 30. Współautorką kolekcji butów jest Małgorzata Fejkel. Całość była wyraźnie naznaczona wypracowanym przez lata stylem krakowskiego projektanta.

 

Zapraszamy do galerii!

tagi: pokaz | moda polska | Plich | wiosna-lato 2011 |

podobne artykuły