Logotyp serwisu lamode.info
PIKNIK 2018: MODNE AKCESORIA I DODATKI

PIKNIK 2018: MODNE AKCESORIA I DODATKI

Modne gadżety zaprojektowane na przyjęcie na świeżym powietrzu!

Spis treści

1. PIKNIK: MODNE DODATKI

Pogoda na zewnątrz sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, a sezon piknikowy 2018 można uznać już za rozpoczęty. Przedstawiamy zatem modne akcesoria, które pomogą w organizacji udanego weekendu!

PIKNIK: MODNE DODATKI

Rzeczy, których używamy podczas pikniku zorganizowanego na łonie natury powinny być lekkie, nietłukące się, wielofunkcyjne, praktyczne i kolorowe – symbolizujące wakacje oraz dobry nastrój. Jedną z takich opcji są plastikowe talerze, kubki i sztućce. Wygodne i podręczne, z modnymi wzorami 2018: kratką vichy, grochami, kropkami, czy kwiatami. Sprawdzą się także koce piknikowe, wiklinowe kosze, torby termiczne, termosy, dzbanki i serwetki. W trendzie wciąż są designerskie komplety słoików z metalowym wiekiem. Można w nich serwować zimne napoje, takie jak mrożoną herbatę, kawę, lemoniadę, czy sok. Ciekawy akcent stanowią słomki oraz papierowe parasolki. Najlepiej wszystko w żywych i sorbetowych kolorach, które podkreślą letnią atmosferę. W modzie jest słoneczna żółć, soczysta zieleń, malinowy róż, czy jasny błękit.

W naszej galerii prezentujemy modne akcesoria na piknik 2018, które pomogą zaaranżować popołudnie z rodziną i przyjaciółmi w stylu, jaki lubisz.

tagi: design | wiosna lato 2018 | TRENDY |

podobne artykuły