PL / EN
PIERWSZE W POLSCE TARGI ODPOWIEDZIALNEJ MODY WEARFAIR

PIERWSZE W POLSCE TARGI ODPOWIEDZIALNEJ MODY WEARFAIR

Po Berlinie, Londynie, Paryżu i Amstrdamie, przyszedł czas na Łódź. 13 października rozpoczną się tam targi mody wpisującej się w ideę ekologii. Poznaj szczegóły!

 

Berlin, Londyn, Paryż i Amsterdam od kilku lat realizują targi mody wpisującej się w ideę ekologii i zrównoważonego rozwoju. W tym roku dołączy do nich także Łódź! Polska Zielona Sieć zaprasza na pierwsze w Polsce Targi odpowiedzialnej mody WearFair.

 

Dwudniowe targi będą stanowić punkt kulminacyjny projektu Polskiej Zielonej Sieci “Kupuj odpowiedzialnie ubrania”. Na targach będzie można kupić odzież dla dzieci i dorosłych wykonaną w sposób ekologiczny i z poszanowaniem praw człowieka. Zaprezentowane marki nie tylko dbają o estetykę i jakość oferowanych produktów, ale także tworzą ubrania z bawełny ekologicznej, wspierają Sprawiedliwy Handel oraz tworząc piękne kreacje kreatywnie wykorzystują odpady wpisując się w modny nurt up-cyklingu.

 

Polska Zielona Sieć zapewni bogaty program wydarzeń towarzyszących. Odwiedzający Targi WearFair wezmą udział w warsztatach recyklingowych, ekodizajnu oraz szycia. Na wymienialni niepotrzebne już ubrania będzie można wymienić na atrakcyjne ciuszki, zaś podczas wykładów i pokazu filmów zostanie odkryta cała prawda jaka kryje się za metką ubrań, które wszyscy kupujemy. Wszystkie osoby zainteresowane zagadnieniem społecznej odpowiedzialności biznesu, Polska Zielona Sieć zaprasza na otwartą debatę „Odpowiedzialna moda – działania, sukcesy, wyzwania” z udziałem zagranicznych ekspertów.

 

 

targi mody WearFair

 

Wizerunek imprezy zostanie podkreślony poprzez wykorzystanie w wystroju ekologicznych i designerskich mebli oraz surowców z recyklingu.

 

Termin: 13 października (sobota), g. 12.00-18.00 oraz 14 października (niedziela), g. 10.00-16.00

 

Miejsce: Centrum Kongresowo-Wystawiennicze Międzynarodowych Targów Łódzkich, Al. Politechniki 2, Łódź

 

Program wydarzenia: www.ekonsument.pl/targi/program.php

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: WearFair | targi odpowiedzialnej mody WearFair | Re-Act Fashion Show | Re-Act Fashion 2012 |

podobne artykuły