PL / EN
PIERWSZA POLKA W NEIMAN MARCUS!

PIERWSZA POLKA W NEIMAN MARCUS!

Do tej pory żaden polski projektant nie sprzedawał swoich ubrań w prestiżowym domu handlowym Neiman Marcus.Udało się to Karolinie Zmarlak. Sprawdźcie szczegóły!

Choć na co dzień mieszka w Nowym Jorku, a ze Stanami Zjednoczonymi związana jest od lat, nie ukrywa swoich korzeni i zawsze podkreśla, że jest polską projektantką. W dodatku jedyną, która na swoim koncie ma tak ogromne sukcesy. Karolina Zmarlak, która ukończyła studia w jednej z najlepszych modowych uczelni na świecie, Fashion Institute of Technology, dała się poznać branży dzięki zamiłowaniu do architektonicznej konstrukcji projektów oraz minimalizmu.

 

Na początku tego roku odwiedziliśmy Karolinę w jej nowojorskim showroomie i jako pierwsi dowiedzieliśmy się, że w czerwcu jej ubrania trafią do sprzedaży luksusowego domu handlowego Saks Fifth Avenue. Ten krok okazał się przełomowy – tuż obok największych marek jej projekty pojawiły się w głównej witrynie sklepu. Już teraz można je również kupić w innym słynnym amerykańskim domu towarowym. Swoją ofertę Neiman Marcus poszerzył właśnie o markę Karolina Zmarlak i tym samym Polka prezentuje swoje pomysły obok m.in. Burberry, Gucci, Alexandra Wanga, Valentino czy Toma Forda. Do tej pory nie udało się to żadnemu polskiemu projektantowi, a wszystko wskazuje, że niebawem o projekty Zmarlak zaczną upominać się inni.

 

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Karolina Zmarlak | Neiman Marcus | Saks Fifth Avenue | Karolina Zmarlak Neiman Marcus |

podobne artykuły