PL / EN
Chloé Nomade Eau de Parfum Naturelle: naturalna siła spotkań

Chloé Nomade Eau de Parfum Naturelle: naturalna siła spotkań

Nowe spotkanie z naturą według Chloé.

 

Zaproszenie na spotkanie od Chloé

Dążenie do wolności. Otwartość umysłu. Przyjemność odkrywania.

Kobieta Nomade, wiedziona urokiem całkiem innego miejsca, zmierza ku nowym horyzontom, na nowe spotkania. Każde z nich jest skarbem, który nosi ze sobą poprzez swój długo wyczuwalny zapach. Gdy wchodzi w relacje i buduje więzi, odkrywa wówczas nowe terytoria i nowe perspektywy. Każde doświadczenie jest dla niej sposobem na to, by poczuć jeszcze większą pewność siebie i spełnienie.

Chloé wyrusza w olfaktoryczną podróż dla kobiety poszukującej głębszego znaczenia i autentyczności: Nomade Eau de Parfum Naturelle to zapach afirmujący przenikanie się kultur i poezję spotkań.

Przyszłość na horyzoncie

Nomade Eau de Parfum Naturelle łączy luksus z pragnieniem przyczyniania się do większej odpowiedzialności społecznej i środowiskowej. W pełni wyraża zobowiązanie Domu Mody do skupienia kreatywnego podejścia na zwiększeniu pozytywnego wpływu swoich działań na planetę i społeczeństwo.

Obecnie dzięki zapachowi zawierającemu składniki w 100% naturalnego pochodzenia oraz dzięki opakowaniu, które minimalizuje negatywny wpływ na środowisko, Chloé proponuje promienny i zniewalający kwiat jaśminu.

Zapach Nomade Eau de Parfum Naturelle od Chloé (fot. materiały prasowe)

Chloé Nomade Eau de Parfum Naturelle – jaśmin odkryty na nowo

Nomade Eau de Parfum Naturelle wyznacza nowe olfaktoryczne terytorium dla marki Chloé. Jaśminowy zapach typu gourmand jest dziełem kreatorki Caroline Dumur.

Pierwsze wrażenie: ten nowy zapach przenosi nas w wyobraźni do odległego pejzażu o zachodzie słońca. Esencja bergamotki wyłania się gwałtownie, orzeźwiająca jak bryza na wydmach, natomiast absolut jaśminu egipskiego ma zmysłowe i szczodre brzmienie. Ponadczasowa elegancja kwiatu styka się z gładkością akordu daktylowego, a wanilia i drewno sandałowca splatają się w ciepłą, uzależniającą nutę głębi.

Nomade Eau de Parfum Naturelle nie zawiera sztucznych barwników. Jest zapachem wegańskim, stworzonym w 100% ze składników pochodzenia naturalnego, alkoholu pochodzenia naturalnego oraz wody.

Jego główny składnik, jaśmin, zbierany jest w Egipcie zgodnie z metodą, która przyczynia się do bardziej odpowiedzialnych praktyk. Dwóch wybranych i zaufanych dostawców jaśminu wielkokwiatowego z Egiptu dostarcza na potrzeby tego zapachu w 100% czyste i naturalne ekstrakty najwyższej jakości. Są oni zaangażowani w ideę odpowiedzialnego zarządzania środowiskiem. Partnerzy wdrożyli też różne inicjatywy mające na celu poprawę warunków życia lokalnych społeczności, takie jak aktywne wspieranie edukacji dziewcząt i zatrudnienie kobiet.

Chloé Nomade Eau de Parfum Naturelle (fot. materiały prasowe) 

Odpowiedzialny luksus według Chloé

Emblematyczny flakon Nomade został ukazany w nowej odsłonie w odcieniach inspirowanych naturą: tonacje ochry przywodzą na myśl piasek, surowe minerały i słońce w zenicie. Pleciony rzemyk zawiązany wokół szyjki flakonu symbolizuje więzi, jakie tworzymy w trakcie naszych podróży i w wyniku nieustannie odbywanych spotkań. Ten symboliczny motyw wygrawerowano również na szkle.

Flakon zmodyfikowano, aby zredukować jego negatywny wpływ na środowisko. W nowym wzornictwie wykorzystano materiały pochodzące z recyklingu: stanowią one 15% szklanego flakonu i 40% kartonowego pudełka. Ponadto karton posiada certyfikat FSC, co oznacza, że drewno pozyskuje się zgodnie z procedurami gwarantującymi zrównoważoną gospodarkę leśną.

Siła więzi – kampania Chloé Nomade Eau de Parfum Naturelle

W historii Chloé Nomade pojawia się nowa twarz – Naomi Scott, brytyjska aktorka, piosenkarka i producentka. Zdobyła sławę dzięki rolom w filmach Aladyn i Aniołki Charliego, a wkrótce wystąpi w filmie science fiction pt. Distant, którego premierę zaplanowano na wrzesień 2022 roku. Naomi jest aktywną orędowniczką praw kobiet oraz ambasadorką organizacji Compassion, która niesie pomoc dzieciom z ubogich rodzin na całym świecie.

Naomi Scott doskonale uosabia ducha Nomade Eau de Parfum Naturelle. Wychowywała się w Londynie. Jej ojciec jest Brytyjczykiem a matka Hinduską, która wychowała się w Ugandzie. Dzięki temu Naomi dorastała na styku kilku kultur.

Naomi Scott dla Chloé (fot. materiały prasowe)

W kampanii reklamowej, zrealizowanej przez Zoë Ghertner, Naomi pojawia się z kilkoma innymi kobietami na tle piaszczystych wydm. Poprzez serię spotkań ich osobista podróż staje się wspólną przygodą. Na nadgarstku Naomi dostrzegamy plecioną bransoletkę, która nawiązuje do ozdoby na flakonie, podkreślając więzi, które łączą je ze sobą.

Zapach Chloé Nomade Eau de Parfum Naturelle – dostępność

Nowy zapach Nomade Eau de Parfum Naturelle domu Chloé jest dostępny w sprzedaży w trzech pojemnościach: 30ml, 50ml i 75ml, w sugerowanych cenach producenta: 309zł, 439zł i 529zł, w perfumeriach Douglas i na Douglas.pl.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Chloé | zrównoważona uroda | Chloe |

podobne artykuły