PL / EN
PAPROCKI&BRZOZOWSKI OCZAROWALI KRAKÓW

PAPROCKI&BRZOZOWSKI OCZAROWALI KRAKÓW

18. czerwca na największej plaży w Krakowie odbył się niepowtarzalny wieczór mody, podczas którego swoje kolekcje zaprezentowali: Paprocki & Brzozowski, Zemełka & Pirowska oraz Jacob Haber.

Platinium Fashion Show w. Pandora – pod tą nazwą 18 czerwca, na największej plaży w Krakowie, odbył się pokaz mody kolekcji Paprocki&Brzozowski, Zemełka&Pirowska oraz Jacoba Habera. Podczas imprezy świętowano trzecie urodziny Platinium Fitness oraz otwarcie kolejnego, nowego miejsca na sportowej mapie Krakowa

 

Wieczór rozpoczął się krótkim, a zarazem bardzo energetycznym występem Ramony Rey. Następnie na wybiegu zobaczyć było można modelki w kreacjach Jacoba Habera, gdzie kolekcja w stylu glamour-grunge wywołała nie tylko podziw ale i zaskoczenie.

 

tl_files/moda polska/pokazy mody/paprocki&brzozowski oczarowali krakow/Haber.jpgfot. materiały prasowe / Pokaz Jacoba Habera

 

Natomiast Zemełka & Pirowska kolejny raz udowodniły, że są wschodzącymi gwiazdami polskiej mody. Jako ostatni zaprezentowali się Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski. Ich propozycja na jesień-zimę 2011 wzbudziła najwięcej emocji, nie tylko ze względu na piękne tkaniny, ale również dlatego, że był to pierwszy pokaz Panów w Krakowie.

 

tl_files/moda polska/pokazy mody/paprocki&brzozowski oczarowali krakow/zemelka.jpg

fot. materiały prasowe / Pokaz Zemełka&Pirowska

 

"Wisienką na torcie" był koncert Noviki, który poprzedził spektakularny widok setek lampionów szczęścia unoszących się nad Wisłą.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: moda polska | Zamełka&Pirowska | Jacob Haber | paprocki&brzozowski |

podobne artykuły