PL / EN
OTWARTA: WYJĄTKOWE MIEJSCE DLA MIŁOŚNIKÓW SZTUKI I SMAKU

OTWARTA: WYJĄTKOWE MIEJSCE DLA MIŁOŚNIKÓW SZTUKI I SMAKU

Poznajcie OtwARTą: nowy punkt na kulinarnej i kulturalnej mapie Gdańska!

OtwARTa to wyjątkowy punkt na kulinarnej i kulturalnej mapie Trójmiasta. Już sama lokalizacja restauracji jest ciekawa i wskazuje na silne związanie z kulturą. Znajduje się  ona w samym centrum Gdańska Wrzeszcza, na terenie Garnizonu - miejsca z ponad 100 letnią tradycją, gdzie przeszłość łączy się z przyszłością. OtwARTa zachęca do otwierania się na nowe smaki, sztukę oraz otaczający Nas świat. Można się tu zatrzymać na dobry, 3 - daniowy lunch z opcją wege, aromatyczną kawę, domowe desery i przetwory cioci Teresy. Serwowane dania łączą w sobie sztukę kulinarną opierającą się na ekologicznych i regionalnych produktach. Co ciekawe jednym z popularnych przysmaków są ozorki wołowe, które otrzymały wiele pozytywnych recenzji pasjonatów kulinarnych, w tym znanych blogerów.

otwarta(fot. materiały prasowe)

OTWARTA: NOWE MIEJSCE NA MAPIE TRÓJMIASTA

Cyklicznie organizowane są wernisaże i wystawy, spotkania autorskie oraz piątkowe wieczory z muzyką na żywo. W OtwARTej sztuka jest na wyciągnięcie ręki - w lokalu znajduje się galeria sztuki, gdzie reprezentowane są prace wielu uzdolnionych i znanych artystów. Oferta wzbogacona jest o cykliczne wieczory, na które zapraszani są czołowi przedstawiciele świata sztuki i kultury. Również wydarzenia poświęcone zdrowemu stylowi życia i odżywiania, finansom oraz własnemu rozwojowi, zyskały duże powodzenie wśród gości.

otwarta

(fot. materiały prasowe)

OTWARTA: SZTUKA I KULINARIA

To restauracja stworzona by być miejscem spotkań rodzinnych, towarzyskich i biznesowych. Oprócz wszystkich atrakcji związanych z kultura i sztuką do dyspozycji gości jest bogato wyposażona biblioteka, dwa telewizory plazmowe oraz projektor, na którym są prezentowane wydarzenia kulturalne, muzyczne i sportowe. Aranżacja wnętrza oraz wyposażenie OtwARTej doskonale sprawdzają się również podczas imprez zamkniętych.

OTWARTA(fot. materiały prasowe)

Od stycznia 2018 w restauracji dodatkowo rusza cykl występów kabaretowych. Harmonogram bieżących wydarzeń możecie znaleźć na stronie internetowej oraz facebookowym profilu OtwARTej. 

 

Restauracja OtwARTa - galeria smaku Osiedle Garnizon

Gdańsk, ul. Słonimskiego 6. Polecamy!

 

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Otwarta | kultura | restauracja | sztuka |

podobne artykuły