Logotyp serwisu lamode.info
OLIVIA PALERMO NA POKAZIE BIELIZNY INTIMISSIMI W WERONIE

OLIVIA PALERMO NA POKAZIE BIELIZNY INTIMISSIMI W WERONIE

Zobaczcie, co na sezon jesień zima 2012/13 proponuje nam bieliźniana marka Intimissimi oraz jak na jej włoskim pokazie prezentowała się Olivia Palermo - gość specjalny wieczoru.

W jednym z najromantyczniejszych miejsc Europy i w mieście, gdzie mieści się główna siedziba marki Intimissimi odbył się niedawno pokaz bielizny na sezon jesień zima 2012/13. Gwiazdą specjalną wieczoru w Weronie była amerykańska aktorka i stylistka Olivia Palermo, która jak zawsze zaprezentowała się świetnie.

 

Jeśli chodzi o najnowszą kolekcję to wśród propozycji marki znajdziemy zmysłowe komplety w kolorach m.in. pastelowego błękitu, delikatnych róży, głębokiej zieleni, kobaltu oraz szarości. Królują koronki, satyna, perłowe aplikacje, hafty, nadruki a wszystko to uchwycone zostało w odważnych i zarazem delikatnych retro modelach. Cała kolekcja jest ucieleśnieniem romantyzmu i kobiecości. Nowością jest także bielizna z naturalnej skóry, która dostępna będzie tylko w wybranych salonach oraz sklepie on-line.

 

Zobaczcie, zatem jak wyglądał włoski pokaz kolekcji na jesień zimę 2012/13 oraz jak zaprezentowała się gwiazda imprezy – Olivia Palermo.

tagi: trendy jesień zima 2012/13 | Olivia Palermo | INTIMISSIMI |

podobne artykuły