PL / EN
OLGA KACZYŃSKA ZWYCIĘŻCZYNIĄ TOP MODEL!

OLGA KACZYŃSKA ZWYCIĘŻCZYNIĄ TOP MODEL!

Zacięta walka dziewcząt z drugiej edycji programu "Top Model. Zostań modelką" dobiegła końca. Zwyciężyła Olga Kaczyńska. Poznajcie szczegóły!

Od kilku tygodni mogliśmy obserwować zaciętą walkę, jaka toczyła się pomiędzy kandydatkami drugiej edycji programu „Top Model. Zostań modelką”. Do ścisłego finału zakwalifikowały się trzy z nich. Wczoraj, 8. grudnia podczas finałowej gali po zwycięstwo sięgnęła Olga Kaczyńska, pokonując tym samym Annę Bałon oraz Michalinę Manios.

 

Piękna 19-latka z Wrocławia zgłosiła się do programu, by przeżyć coś interesującego. Walczyła dzielnie, nie bojąc się obecności kamer czy wymagającej pracy przed obiektywem. I choć na początku programu zarzucano jej nadwagę, Olga udowodniła, że siłą woli i dużym dystansem do siebie jest w stanie osiągnąć wiele i pracować ciężko nad swoim ciałem. W efekcie schudła w czasie trwania Top Model aż 9 kilogramów, co w świecie modelingu jak wiadomo, jest niezwykle chwalone.

 

Wygrana w programie to nie tylko duży rozgłos, ale przede wszystkim cenna nagroda. Olga podpisze między innymi kontrakt z międzynarodową agencją modelek oraz kontrakt z kosmetyczną marką „Max Factor”, co miejmy nadzieję przełoży się na szybki rozwój jej kariery w zawodzie modelki. Już dziś wiadomo, że 15. grudnia Olga weźmie udział w pokazie Dawida Wolińskiego. Jak dalej potoczą się jej losy? Zobaczymy. Jedno jest pewne, wiele zależy od jej uporu, osobowości i ciężkiej pracy. Bywanie na salonach nie wystarczy. Oby Olga dobrze wykorzystała swoją szansę, Trzymamy kciuki!

 

Zobaczcie jak prezentowały się finalistki podczas uroczystej gali!

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Top Model | Olga Kaczyńska | Anna Bałon | Michalina Manios | modelka |

podobne artykuły