Logotyp serwisu lamode.info
THE SKIN I LIVE IN – ANNA NOCOŃ W SESJI INSPIROWANEJ FILMEM ALMODÓVARA

THE SKIN I LIVE IN – ANNA NOCOŃ W SESJI INSPIROWANEJ FILMEM ALMODÓVARA

Anna Nocoń – modelka o nietuzinkowej urodzie wzięła udział w sesji zdjęciowej inspirowanej filmem Almodóvara „Skóra, w której żyję”. Zobaczcie interpretację dzieła Hiszpana okiem Bartłomieja Chabałowskiego.

Skóra, w której żyję – to tytuł najnowszego filmu Pedro Almodóvara. Ekscentryczny reżyser swoim ostatnim dziełem kinematograficznym podzielił świat swoich miłośników na dwa obozy. W pierwszym znalazły się osoby, które uważają Skórę za jeden z doskonalszych filmów Hiszpana, drudzy z kolei twierdzą, że Almodóvar się wypalił.

 

Interpretacją filmu zupełnie niezależnie postanowił zająć się więc polski fotograf Bartłomiej Chabałowski, który przygotował sesję zatytułowaną The Skin I Live In. Przed obiektyw zaprosił Annę Nocoń – modelkę o nietuzinkowej urodzie. Doświadczona, niezwykle utalentowana i wyrazista – prezentowała kolekcję największych światowych marek, a jej twarz zdobiła okładkę między innymi portugalskiego Vogue.

 

W trudną rolę fimowej Very wcieliła się z typowym dla siebie profesjonalizmem. Niełatwo bowiem prezentować swoje atuty w tak charakterystycznej stylizacji. Marcin Kulak - stylista - do filmowego motywu bandaża i skóry, dodał ciężką i odważną biżuterię, polskich marek, między innymi Decolove. Zobaczcie efekty sesji w naszej galerii!

tagi: Anna Nocoń | Bartłomiej Chabałowski | modelka | sesja |

podobne artykuły