PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
Odzyskaj kontrolę z nową dietą w wersji Keto IF

Odzyskaj kontrolę z nową dietą w wersji Keto IF

Sprawdź, czy to dieta dla Ciebie.

Potrzebujesz radykalnej zmiany w swoim żywieniu? Chcesz odzyskać kontrolę nad własnym ciałem? Z pomocą przychodzi nowa dieta od Maczfit – Keto IF, powstała z połączenia diety Keto i postu przerywanego Intermittent Fasting. Na czym polega i czym się wyróżnia? Dowiedz się więcej i wypróbuj ketodania inspirowane klasykami kuchni świata.

Jedni sięgają po nią, by osiągnąć lepsze wyniki sportowe, inni, aby zapanować nad swoją wagą i skutecznie zgubić niechciane kilogramy. Dla kogo tak naprawdę jest KETO IF – nowość w ofercie cateringu dietetycznego Maczfit?

To rozwiązanie dla każdego, kto chce wprowadzić  radykalne zmiany w swoim żywieniu. Jest to dieta, która pozwala ograniczyć spożycie węglowodanów i w krótkim czasie zredukować zbędną tkankę tłuszczową. Opiera się na połączeniu niskowęglowodanowej diety Keto i postu przerywanego Intermittent Fasting, czyli modelu żywienia przeplatającego okres jedzenia z godzinami postu – mówi Małgorzata Brzezińska, Manager Działu Dietetyki Maczfit.

Małgorzata Brzezińska, fot. materiały prasowe

Oryginalne menu diety Keto IF jest oparte na klasycznych potrawach z kuchni świata w wersjach keto. Znajduje się w nimnp. Keto Carbonara, Bowl z tofu, Keto Tiramisu, Szakszuka z chorizo, Wytrawne tosty francuskie czy Keto Pad Thai. Nowość od Maczfit kosztuje od 74 zł za dzień. To 3 posiłki dziennie spożywane w tzw. „oknie żywieniowym”, maksymalnie wypełnione najlepszymi smakami i różnorodnymi składnikami.

A jak rozpocząć stosowanie diety Keto IF?

Warto zacząć od zapoznania się z informacjami na temat Keto IF, których udziela nasz ekspert: https://youtu.be/8uuXyUyaEGk oraz skonsultowania decyzji o rozpoczęciu takiej diety z naszym dietetykiem. A jeśli zastanawiasz się, czy posiłki z niższą zawartością węglowodanów są dla Ciebie, możemy zaproponować Ci nasze diety z Wyborem Menu. Znajdziesz w nich posiłki, w których ilość węglowodanów została obniżona do poniżej 35% energii (oznaczone #LC).To świetny sposób na przetestowanie, jak Twoje ciało reaguje na takie menu – dodaje Małgorzata Brzezińska, Manager Działu Dietetyki Maczfit.

Dietę Keto IF zamówisz już teraz na www.maczfit.pl.

Dieta KETO IF (fot. materiały prasowe)

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: dieta | zdrowie | Maczfit |

podobne artykuły