PL / EN
THE KNITTER - PIĘKNE (I RĘCZNIE ROBIONE) SWETRY Z NOWEJ ZELANDII

THE KNITTER - PIĘKNE (I RĘCZNIE ROBIONE) SWETRY Z NOWEJ ZELANDII

Poznajcie bliżej obiecującą markę The Knitter!

W dzisiejszej odsłonie cyklu Odkrycie, w którym przyglądamy się młodym projektantom i wschodzącym markom modowym, prezentujemy Wam ręcznie robione swetry i szaliki The Knitter – nowozelandzką markę dziewiarską, która wpisuje się jeden z największych (choć wciąż rozwijających się) trendów ostatnich sezonów – tzw. ArtCraft Design.

THE KNITTER: SWETRY Z NOWEJ ZELANDII

Nicole Leybourne. Wielbicielka owiec kochająca wznosić toasty, ciekawska dusza, dziewiarka. Tak mówi o sobie założycielka The Knitter, marki na pozór skromnych, ręcznie robionych swetrów. Ale wysoka jakość wełnianych i moherowych włóczek, lokalna produkcja i miłość, jaką wkłada w projekty spowodowała, że projekty Nowozelandki pokochały tysiące.

THE KNITTERThe Knitter (fot. www.theknitter.com)

ODKRYCIE: LUKSUSOWE DZIEWIARSTWO

The Knitter zwraca również szczególną uwagę na produkcję – włóczki pozyskiwane są z wełny „szczęśliwych owiec” i „roztrzepanych kóz”. Firma stara się wspierać lokalne społeczności oraz wolniejszy i spokojniejszy tryb życia.

POLECAMY: LAMODE POLECA - IENKI-IENKI, CZYLI PUCHÓWKI Z SYBERII

Plecione skromnymi dłońmi przy użyciu starodawnych metod dziewiarskich, The Knitter nigdy nie zapomina o miłej i przynoszącej szczęście pracy, która doskonale wpisuje się w filozofię marki.

Designed and made (by hand) in New Zeland.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: The Knitter | odkrycie | lamode poleca |

podobne artykuły