PL / EN
NW STUDIO - FUZJA NATURY I WIELKOMIEJSKICH WPŁYWÓW

NW STUDIO - FUZJA NATURY I WIELKOMIEJSKICH WPŁYWÓW

Połączenie natury z wielkomiejskimi wpływami w biżuterii? Młoda projektantka Nicole Waniowska postanowiła zaserwować nam tę nietypową mieszankę. Zobaczcie koniecznie!

Swoje pierwsze kroki w branży stawiała w czasie praktyk w atelier projektantki Emily Gill w Toronto oraz w studio Flux + Form. Studiowała projektowanie biżuterii na rodzimej Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Chcąc poszerzać swoją wiedzę zdecydowała się na kontynuację nauki w Fachhochschule w Düsseldorfie.

 

Teraz pod szyldem swojego projektu NW Studio, Nicole Waniowska tworzy niezwykłą biżuterię. Designerka w swoich pracach łączy wpływy natury oraz wielkomiejskie inspiracje. Ciekawym przykładem jest biżuteria, której bazę stanowiła fotografia jednego z budynków w Niemczech. Waniowska stworzyła z niej geometryczny i niezwykle nowoczesny naszyjnik.

 


NW STUDIO

źródło: www.facebook.com/nw.jewellerystudio

 


Na swoim koncie ma także kolekcję naszyjników o surowej formie, będących połączeniem delikatności natury, zawierającej się w organicznych wzorach, oraz wyrazistych metalowych elementów. Atutem biżuterii jest jej dwustronność - nosząca ją osoba może zdecydować, którą część chce wyeksponować.


Co sądzicie o projektach Nicole Waniowskiej?

 


video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Nicole Waniowska jewellery | organiczna biżuteria | design | Nicole Waniowska |

podobne artykuły