PL / EN
EKSKLUZYWNA LINIA TOREB PODRÓŻNYCH BMW I LOUIS VUITTON

EKSKLUZYWNA LINIA TOREB PODRÓŻNYCH BMW I LOUIS VUITTON

Współpraca niemieckiego giganta motoryzacyjnego BMW i francuskiego domu mody Louis Vuitton zaowocowała ekskuluzwną linią toreb podróżnych. Zobaczcie koniecznie!

Niemiecki koncern motoryzacyjny BMW i Louis Vuitton postanowili połączyć siły! Współpraca gigantów zaowocowała ekskluzywną linią toreb podróżnych, która została zainspirowana hybrydowym autem z serii BMW i8, zaprezentowanym podczas Targów Motoryzacyjnych we Frankfurcie.


„Współpraca z BMW jest kwintesencją naszych wartości, będącą połączeniem stylu, technologicznych innowacji i kreatywności. Dla nas jest to czyste piękno wyrażone w postaci sztuki podróżowania” – powiedział Patrick Louis Vuitton, szef departamentu ds. specjalnych zamówień.

 

O wyjątkowości projektów świadczy zastosowanie w nich nowatorskiego materiału z domieszką włókna węglowego, który wykorzystywany jest w aeronautyce. Dzięki temu galanteria LV, sygnowana ikonicznym wzorem Damier, zyskała niezwykłe wyrafinowanie oraz lekkość piórka. W kolekcji znajdziemy biznesowy neseser, walizkę na ubrania oraz dwie wersje toreb weekendowych. Produkty dostępne będą na zamówienie w paryskich sklepach Louis Vuitton.

 

Co sądzicie o kolejnym połączeniu motoryzacji i mody?

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: BMW | linia toreb podróżnych | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły