PL / EN
NOWY ZAPACH CHLOE SIGNATURE - EAU DE TOILETTE

NOWY ZAPACH CHLOE SIGNATURE - EAU DE TOILETTE

Poznajcie woń białej róży w nowym wcieleniu oraz jej ambasadorkę - Dree Hemingway!

Dom mody Chloé prezentuje swoją najnowszą kompozycję zapachową z rodziny Signature - Eau De Toilette. Poznajcie jej historię, dowiedzcie się, jak pachnie i zainspirujcie kampanią!

 

Imię róży

 

Siedem lat temu francuska marka po raz pierwszy sięgnęła po różę. Wtedy była zmysłowa i pudrowa, o delikatnym, nowoczesnym zapachu, który uosabiał drugą skórę. Poprzez lata nieustannych poszukiwań i pragnienia kolejnych interpretacji tego najbardziej szlachetnej kwiatu, twórcy domu mody stali się prekursorami olfaktorycznego trendu. Najpierw pojawiła się Chloé Eau de Parfum, potem l’Eau de Chloé, a kolejną propozycją była Roses de Chloé. Dzisiaj marka pisze kolejny rozdział w swojej wonnej historii. Nowa kwiatowa kompozycja zapachowa - Eau de Toilette to wariacja wokół białej róży mająca symbolizować ponadczasową kobiecość.

 

DNA zapachu

 

Dla Chloé Eau de Toilette to delikatność jest synonimem elegancji, dlatego nowe perfumy czerpią z bogactwa swoich poprzedniczek. Już od pierwszych nut wyróżnia go jednak wyjątkowa świeżość, która jest zaczerpnięta z białej róży. Kompozycja przybiera lżejsze, bardziej miękkie i delikatniejsze oblicze. Michel Almairac (Robertet), perfumiarz, który stworzył ponadczasową Chloé Eau de Parfum oraz jej kolejne wcielenia, tym razem marzył o świeżym, lekko piżmowym, kwiatowym zapachu – delikatnym, ale zarazem tajemniczym. Razem z Sidonie Lancesseur (Robertet) stworzył woń opartą na absolucie z białej róży. Kreatorzy ułożyli wokół niej wyjątkowy bukiet, dodając bergamotkę, która nadaje zapachowi osobliwości oraz świeży akcent w postaci fuzji magnolii i gardenii. Na koniec pąki białej róży, rozkwitające w kroplach porannej rosy, zostały zmieszane z aksamitnym piżmem, które nadało całej kompozycji niesamowitej miękkości.

 

 

Flakon pełen światła

 

Chloé Eau de Toilette pozostaje wierna ponadczasowemu flakonowi, wspólnemu dla całej linii Signature. Inspiracją do jego stworzenia była charakterystyczna dla francuskiej marki zwiewna, plisowana spódnica. Buteleczka jest zakończona płytką wykonaną z prawdziwego srebra oraz elegancką, białą wstążką, będąca odniesieniem do głównej nuty perfum – białej róży.

 


 

Chloé Girl


Twarzą nowego zapachu została aktorka i modelka – Dree Hemingway, która jest uosobieniem tzw. Chloe Girl. Śmiałość ducha, naturalna kobiecość, niewymuszone urok i elegancja -  to cechy wspólne dla gwiazdy i "dziewczyny", dla której projektuje Clare Waight Keller. Kampania promująca perfumy została stworzona przez duet Inez&Vinoodh i ukazuje autentyczną, zmysłową bohaterkę, której siłą jest wrażliwość.  „Jestem zaszczycona, że stanę się nową twarzą Chloé. Ta marka od dawna była częścią mojego życia i wiąże się z nią wiele wspomnień. Dlatego cieszę się, że ta historia potrwa dłużej i wejdę w świat zapachu Chloé” – powiedziała Dree Hemingway.

 

Dostępność

 

Chloé Eau de Toilette jest proponowana w trzech pojemnościach:

 

30 ml – 210 zł

 

50 ml - 295 zł

 

75 ml – 375 zł

 

Zapachy są dostępne w sieci perfumerii Douglas oraz Sephora od października 2015 r.

video

TOP 10 FILMÓW MODOWYCH

tagi: Chloe Signature | Chloe Signature Eau De Toiletter | Chloe Eau De Toiletter | perfumy Chloe | zapachy Chloe | Chloe perfume | Chloe fragrance | Chloe |

podobne artykuły